خدمات

  • خدمات ویزای شنگن
  • پر کردن فرم سفارت فرانسه
  • وقت سفارت و مشاوره رایگان
  • ۳ شب و ۴ روز اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
  • بیمه مسافرتی تا سقف ۵۰۰۰۰ یورو
  • پرواز رفت و برگشت به انتخاب مسافر

** نرخ بلیط جداگانه به روز محاسبه و از مسافر دریافت میگردد

نرخ خدمات

  • نفر اتاق ۲ تخته : ۴۳۴ یورو

  • نفر اتاق یک تخته : ۵۴۲ یورو

  •  کودک با تخت : ۲۱۴ یورو

  •  نوزاد : ۱۰۲ یورو

ویزای شینگن چیست؟

رویای دیدن اروپا رو در ذهنت داری؟ برای این سفر چند وقته برنامه ریختی و سال هاست که داری پس انداز می کنی؟ این را هم قبول دارم که برای خیلی از ماها که تو ایران زندگی می کنیم گرفتن ویزا رد کردن غول مرحله ی آخره. ویزای شینگن رو چند سال پیش کشورهای اروپایی قرار دادن

که بتونن بدون ویزا به کشورهای اروپایی دیگه رفت و آمد کنن بدون گرفتن هیچ ویزایی بنابراین اسم این قرار رو ویزای شینگن می گن . میتونی از کشورهایی که عضو این معاهده ویزای شینگن هستن ویزای شینگن رو بگیری و بدون ویزا به مدت زمانی که اعتبار ویزاته سفر کنی.

*مقررات ویزای شینگن فرانسه

از آنجایی که ایرانیان زیادی متقاضی دریافت ویزای کشورهای اروپایی واقع در منطقه شینگن هستند معمولاً با شروع تابستان و ایام عید بر این تعداد افزوده میشود ، اشاره به یک سری از قوانین مربوط به ویزای شینگن خالی از لطف نیست. در ویزای شینگن یک سری اعداد و تاریخ قید شده که درک مفهوم واقعی آنها حائز اهمیت است

مانند تاریخ اعتبار ویزای شینگن، روزهای مجاز در منطقه شینگن یا تعداد دفعات ورود به منطقه شینگن که در ادامه به توضیح آنها میپردازیم. تاریخ اعتبار ویزا بیانگر محدوده زمانی است که شخص دارنده ویزا میتواند در این محدوده زمانی از ویزای خود استفاده کند

اما متاسفانه بیشتر ایرانیها در این مورد اشتباه تصور میکنند که تاریخ اعتبار ویزا نشان دهنده مدت زمانی است ،که میتوانند محدوده عضو شینگن باشند . پس از اتمام تاریخ اعتبار، ویزا خودبخود باطل می شود ، چه از آن استفاده کرده باشید و چه استفاده نکرده باشید. اما تعداد روزهای مجاز معرف تعداد روزهایی است که میتوانید در منطقه شینگن باشید که به صورت ارقام روزانه ذکر میشود.

مثلاً اگر تاریخ اعتبار ویزا از ۱/۵/۲۰۱۷ تا ۱/۸/۲۰۱۷ و مدت روزهای مجاز آن ۶۰ روز باشد شما میتوانید در این محدوده سه ماهه معین به مدت ۶۰ روز در منطقه شینگن بمانید. قبل یا بعد از تاریخ اعتبار ویزا مجاز به اقامت در منطقه نیستید.

اگر مثلاً ۲۰ روز قبل از اتمام اعتبار وارد شینگن شوید؛ فقط میتوانید ۲۰ روز بمانید و خودبخود ۴۰ روز باقیمانده باطل میشود.پس دقت داشته باشید طوری برنامه ریزی کنید که بتوانید در محدوده زمانی معتبر از تمام روزها استفاده نمایید

*شرایط اخذ ویزای شینگن فرانسه
برای دریافت ویزای شینگن، لطفا به اطلاعات ذیل مراجعه نمائید:
۱- انواع ویزا
ویزای تجاری:
جهت ویزای تجاری، دعوت نامه تجاری برای سمینار یا دانشگاه یا موسسه یا نمایشگاه میبایستی از طرف یک شرکت یا نمایشگاه ارسال گردد.
ویزای توریستی:
در صورتی که دعوتنامه ندارید میتوانید درخواست سفر توریستی کنید. البته برای قبول چنین درخواستی معمولا لازم است قبلا سفرهای خارجی متعددی کرده باشید تا نشان داده شود که شما در زمینه سفرهای توریستی فعال هستید.
۲- پرکردن فرمهای مربوطه
یکی از مهمترین فرم ها، فرم استاندارد ویزای شنگن است که در تاپیک راهنمایی درباره فرم ویزای شنگن درباره آن مفصل بحث شده است.
سپس بسته به نوع ویزای درخواستی نیازمند هستید فرمهای دیگری را نیز پرکنید. این فرمها هر کدام به سفارت مربوطه بستگی دارد و در سایت آن سفارت موجود است.
۳- گرفتن وقت مصاحبه از سفارت مربوطه
معمولا میتوانید از طریق تلفن یا ایمیل از سفارت یا سایت سفارت مورد نظر خود وقت ملاقات درخواست کنید. این وقت ملاقات حداکثر باید ۳ ماه قبل از تاریخ سفر شما باشد و نه بیشتر.
۴- حضور در سفارت و ارائه مدارک و فرمهای لازم هر سفارت برای صدور ویزا نیاز به مدارکی دارد.
این مدارک به نوع ویزای درخواستی شما نیز بستگی دارد. عموما نیاز به عکس، کپی پاسپورت، شناسنامه، سند ملکی، مدارک شغلی و … دارید.
۵- انتظار برای دریافت ویزا
از روز مصاحبه تا گرفتن پاسخ از سفارت بین ۲ تا ۴ هفته کاری زمان لازم است.
روشا گشت ویزای شینگن کشورهای :
*ویزای شینگن ایتالیا-اسپانیا
*ویزای شینگن اسپانیا

مشاوره رایگان

۴۴۴۸۰۴۵۵ ۰۹۲۱۳۷۲۰۷۷۵

همچنین شما میتوانید با عضویت در کانال تلگرام روشا گشت

amazing_pic@ از آخرین خدمات تورها و بسته های سفر مطلع شوید

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و تخفیف‌های هیجان‌انگیز ما مطلع شوید.

از تاریخ 2 فوریه 2020 مبلغ ورودی سفارت افراد بزرگسال ۲۰ یورو و کودکان ۵ یورو اضافه خواهد شد.