سفر به جاذبه های شگفت انگیز طبیعی اروپا با تور اروپا

همه ی مردم قاره ی اروپا را به قاره ی سبز میشناسند ، اروپا شامل صدها سایت میراث جهانی یونسکو از کوه های کوهستانی و حومه  های سرسبز گرفته تا سواحل آرام و مناظر اقیانوس است. جاذبه های طبیعی و تاریخی این قاره آن قدر دیدنی هستند که به شما هزاران دلیل میدهد که از آن بازدید کنید و یک خاطره خوب برای خود بسازید. یکی دیگر از جاذبه های تور اروپا پرسه زدن در طبیعت اروپا است که هر فردی را مبهوت و شگفتزده میکند.

ناحیه توسکان (توسکانی)، ایتالیا

 

جاذبه های شگفت انگیز طبیعی اروپا

منظره‌ های کمی به اندازه تپه های توسکان دوست داشتنی و جذاب هستند. این منطقه با درختان سرو پوشیده شده، تاکستان‌ های دیدنی و مزارع بسیار زیبایی نیز به زیبایی این منطقه افزوده اند.

شما میتوانید در تور اروپا این ناحیه از شهر های ارزان توسکانی را نیز بازدید کنید. گشت و گذار در توسکانی طوری است که علاوه بر طبیعت اروپا شما میتوانید به خودتان آرامش و سکوتی وصف ناپذیر هدیه دهید.

گودال آبی کاپری، ایتالیا

جاذبه های شگفت انگیز طبیعی اروپا

گودال آبی گروتو یکی از بهترین شگفتی  های طبیعت اروپا است که برای رنگ آبی فوق العاده‌ ای که در غار دیده میشود، معروف است. این رنگ متفاوت توسط نور خورشید که از حفره های عمیقی به آب داخل غار میرسند، بوجود می آیند که در نتیجه این مراحل درخشندگی بی نظیری از آب بچشم میخورد.

دهانه این غار دریایی تنها یک متر است، بهمین دلیل اگر از بلو گروتو بازدید میکنید، باید توسط قایقهایی مخصوص به داخل غار بروید که البته در زمان جزر که آب پایین است، قابل دسترسی است.

ساحل آمالفی، ایتالیا

 

جاذبه های شگفت انگیز طبیعی اروپا

ساحل آمالفی پنجاه کیلومتر در بخش جنوبی سورنتو پنیسولا کشیده شده که بخاطر تنوع زیبایی، فرهنگ و طبیعت‌ آن جزء یکی از جاذبه های محبوب طبیعت اروپا است ، که شما در تور اروپا متوانید از این جاذبه ها دیدن کنید.

این ساحل با روستا و شهرستانهایی پوشیده شده که به گردشگران یک سفر به نسبت ارزان تر را ارائه میدهد. اگر در ایتالیا به ساحل آمالفی رفتید پیشنهاد ما این است که تور قایق سواری در کنار این ساحل را فراموش نکنید.

با تور اروپا میتوانید به جاذبه های شگفت انگیز طبیعی اروپا  سفر کنید و از جاذبه های اروپا با بهترین تور اروپا لذت ببرید و تجربه ی فوق العاده ای کسب کنید.