شهر دالاس یک شهر در ایالات متحده آمریکا تگزاس است. این شهر پرجمعیت در متروپل دالاس-فورت  است که چهارمین شهری بزرگ در منطقه شهری در ایالات متحده است. جمعیت این شهر در ایالات متحده آمریکا نهمین قرار دارد.  برجسته شدن این شهر از اهمیت تاریخی آن به عنوان مرکز صنایع نفت و پنبه و موقعیت آن در امتداد خطوط راه آهن متعددی حاصل شد.

آب و هوای شهر دالاس

 آب و هوای دالاس مرطوب و نیمه مرطوب است. به طور خاص، شهر دالاس دارای چهار فصل مجزا است. ماه های ژوئیه و اوت معمولا ماه هایی هستند که داغترین آنها محسوب می شود، به طور متوسط در ۷۶٫۷ درجه فارنهایت (۲۵ درجه سانتیگراد) و همچنین به طور متوسط به ۹۶ درجه فارنهایت (۳۶ درجه فارنهایت) می رسد.

تابستان ها معمولا گرم هستند، زیرا درجه حرارت معمولا به عرض جغرافیایی مشابه با بیابان و همچنین مناطق نیمه بیابانی می رسد. این بدان معنی است که امواج گرما می توانند شدید باشند. کل منطقه باد های خشک و گرم را از غرب و شمال دریافت می کنند.

به طور کلی، آب و هوای دالاس دلپذیر است و برای گردشگران مفید است. این به همین دلیل است که بسیاری از مردم ترجیح می دهند ساکن این منطقه باشند.

بهترین زمان برای رفتن به شهر دالاس

بهترین زمان برای دیدار با شهر دالاس که با تور اروپا می توانید در طول تابستان گرم و تابستانه، و همچنین زمستان های بارانی و سرد است سفر کنید. دالاس چندین رستوران دارد. در حقیقت، صنعت رستوران در شهر چهار برابر بیشتر از سرانه شهر نیویورک است. از جمله غذاهای محلی را شامل می شود.

هر شب، بیش از ۱۰۰ اجرای موسیقی در داخل شهر دیده می شود.  گردشگران هنوز به چند میله غربی و کشور که در داخل شهر قرار دارند جذب می شوند. تعدادی از هتل های خوب در مرکز شهر دالاس وجود دارد.

باغ وحش دالاس

باغ وحش دالاس یک باغ وحش ۱۰۶ هکتار (۴۳ هکتار) واقع در ۳ کیلومتری جنوب مرکز شهر دالاس، تگزاس، در پارک مارشال است. این مرکز در سال ۱۸۸۸ تاسیس شده است و قدیمی ترین و بزرگترین پارک باغ وحش در تگزاس  است.

در سال ۲۰۱۵، باغ وحش سالانه ۱۰۰،۰۰۰ بازدیدکننده دارد. انجمن زیستگاه دالاس توسط بیش از ۲۵،۵۱۰ خانواده اعضا پشتیبانی می شود و در حال رشد است. تمام منابع جمع آوری، عضویت، رویدادهای ویژه، خدمات مواد غذایی، عملیات خرده فروشی، برنامه های داوطلبانه، بازاریابی و روابط عمومی برای باغ وحش تحت قرارداد مدیریت با شهر دالاس را مدیریت می کند.

 

سفر با تور اروپا به دالاس