جاذبه های گردشگری در کرواسی با تور اروپا

در زمانهای قدیم کرواسی یکی از رازهای پنهان اروپا بود. زیبایی طبیعت آن و شهرهای جاودانش اغلب یادآور جاذبه مدیترانه ای بودند، ولی این چیزها متعلق به ۴۰ سال پیش است. حالا دیگر از آن زخم های تاریخی خبری نیست افرادی که با تور اروپا سفر میکنند قصدبازدید از اماکن زیبای آن را دارند.

در مرکز اروپا، کرواسی کشور فوق العاده دیگری در مدیترانه است. شگفتی­های فرهنگی، تاریخی و طبیعی زیادی دارد. برای گردش خود آن را انتخاب کنید.

شهر دوبروونیک کرواسی یکی از باشکوه‌ترین شهرهای این کشور است که نام آن به تازگی در میراث جهانی یونسکو نیز ثبت شده است. این شهر در مقایسه با دیگر شهرهای کرواسی بیشترین میزان گردشگر را به خود جلب می‌کند. گفتنی است شهر دوبروونیک  در زمان گذشته پایتخت جمهوری راگوسا بود.

کرواسی به عنوان شهری که پذیرای مسافران تور اروپا بوده و جاذبه های گردشگری و تفریحی زیادی دارد.

افراد زیادی به قصد تفریح و نه تجارت سالانه راهی این شهر می‌شوند. پیاده‌روهای شهر در کنار معماری زیبای کلیساهای آن باعث می‌شود تا شما فکر کنید که همچنان در قرون وسطی زندگی کنید. در کنار تمام این موارد باید سواحل زیبا، دریای خوش رنگ و غذاهای دریایی دلچسب آن را نیز اضافه کنید.
بیشترین دسترسی و اغلب خرابه های تاریخی کرواسی، کاخ دیوکلتیان در اسپلیت است. هر ساله هزاران نفر برای بازدید به کرواسی رفته و از آثار تاریخی آن دیدن میکنند.

یکی از آثار باستانی کرواسی خانه بازنشستگی Emperor Diocletian و یک پادگان اطراف است. هنوز هم به وضوح قبل مشاهده دروازه های آن امکان پذیر است و پس از سالیان طولانی تبدیل به کلیسای جامع شده است.

راه های ارتباط با تور اروپا و ویزای شینگن روشاگشت: