در این مطلب جاذبه های گردشگری ونیز با تور اروپا را به شما معرفی می کنم ، تا با جاذبه های گردشگری ونیز با تور اروپا آشنا شوید.

 

جاذبه های گردشگری ونیز با تور اروپا
 

جاذبه های شهر ونیز :

 

شهر ونیز یکی از شهرهای گردشگرپذیر جهان است و سالانه میلیون‌ها گردشگر به این شهر می‌روند. از دیدنی‌های این شهر می‌توان به میدان سن مارکو محل دفن مرقس یکی از حواریون عیسی مسیح که به سن مارکو مشهور است، اشاره کرد.

شهر ونیز به خاطر شکل عجیب و همچنین تعدد آثار تاریخی و هنری و معماری در لیست میراث جهانی یونسکو نیز قرار گرفته که همین امر موجب شده سالانه میلیون‌ها نفر (بیست میلیون به‌طور تخمینی) از سر تا سر جهان برای دیدن این شهر زیبا به ایتالیا سفر کنند.

نام ونزیا در ایام قدیم به تمام منطقه ونتو و فریولی اطلاق می‌شد.

 

ونیز منبع چیست و چه جشنواره هایی دارد ؟

ونیز شهر جشنواره‌ها و کارناوال‌ها می باشد. برای مثال جشنوارهٔ فیلم ونیز در اواخر اگوست، هر سال یکی از اتفاقات مهم دنیای فیلم و هنر است. کارناوال مشهور ونیز هم که در ماه فوریه در تمام شهر برپاست، از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین کارناوال‌های جهان است. این کارناوال به کارناوال ماسک‌ها نیز مشهور است.

همان ماسک‌هایی که شاید در Eyes Wide Shut دیده باشید. ماسک‌های آن فیلم را نیز هنرمندان این شهر ساخته‌اند. به‌غیر از ماسک‌ها، کریستال‌های ونیزی هم شهرت فراوان دارند و طرز ساخت‌شان دیدنی‌است. این کریستال‌ها را هنوز با روش سنتی در جزیره‌های اطراف ونیز (مورانو و بورانو) می‌سازند: ظریف و خارق‌العاده با قیمت‌های بالا.

 

جاذبه های گردشگری ونیز با تور اروپا
 

 

برای سفر به ونیز و بازدید از جاذبه های این شهر زیبا میتوانید با تور اروپا سفر کنید و اگر سر در گم هستید که چه تور اروپایی را انتخاب کنید و اگر هزینه برایتان اهمیت دارد.

تور اروپا ، روشاگشت بهترین انتخاب شما است که میتوانید برای مشاوره رایگان هم با مشاوران با تجربه روشاگشت در تماس باشید تا راهنمایی های لازم را به شما مشتریان عزیز ارائه دهند.