در متن زیر میخواهم به جاهای جالب اروپا اشاره کنم که شاید تا حالا به گوشتان نخورده است و برایتان جالب باشد :

 

ایتالیا ،  ییلاقات توسکان (Tuscan)

مکان‌های کمی در دنیا وجود دارند که به اندازه‌ی تپه‌های توسکان ایتالیا زیبا و محسور کننده باشند. با وجود درختان سرو، تاکستان‌های چهل تکه و خانه‌های روستایی، ییلاقات توسکان روستایی، بکر و بی سروصداست . ترکیب رنگ سبز و زرد این دشت‌ها و تپه‌ها چشم را نوازش میدهد. وال دورکیا ( Val d’Orcia)، سینا (Siena)، پینزا ( Pienza) و منتالسینو (Montalcino) از زیباترین مکان‌های این منطقه به حساب می آید که شما برای دیدن این منطقه زیبا و بسیار جالب با تور اروپا سفر کنید.

 

جاهای جالب اروپا

 

 

جاهای جالب اروپا

 

 

ایتالیا ، بلو گروتو در کاپری ( Capri’s Blue Grotto)

بلو گروتو در کاپری یکی از زیباترین غارهای آبی دنیاست. زیبایی این غار به خاطر گذر نور خورشید از حفره‌های زیر آب و بازتاب آن روی سطح آب است که باعث شده غار روشن شود. دهانه‌ی این غار بسیار کوچک است، درنتیجه کسانی که به این غار سر میزنند باید زمانی که جریان آب کم است با قایق های کوچک به داخل غار بروند.

جاهای جالب اروپا

 

 

جاهای جالب اروپا

 

 

آلمان ،جنگل سیاه ( Black Forest)

جنگل سیاه آلمان شما را به یاد داستان خانه شکلاتی می‌اندازد. این کوهستان پوشیده از درخت، در کنار رودخانه راین در بادن ورتنبرگ آلمان قرار دارد. با هزاران دریاچه، مناظر بسیار زیبا و شهرهای تاریخی این جنگل بی شک یکی از زیباترین مکان‌های توریستی آلمان است.

 

جاهای جالب اروپا

 

 

جاهای جالب اروپا

 

 

اسپانیا ، لاس مدولاس ( Las Médulas)

سایت معدنی تاریخی لاس مدولاس در شمال غرب اسپانیا یکی از شواهد تکنولوژی در روم باستان است. این منطقه پر از معدن‌های طلا بوده است که رومیان با استفاده از نیروی هیدرولیک قرن اول آن‌ها را استخراج میکردند و منظره‌ای خاص را به وجود آورده‌اند که هنوز قابل دیدن است. قله‌های نارنجی سوخته و طبیعت سبز این مکان را به ترکیبی از مناظر طبیعی و انسانی تبدیل کرده‌ است.

جاهای جالب اروپا

 

 

جاهای جالب اروپا

 

 

تور اروپا بهترین تور است که میتواند بهترین انتخاب شما برای سفر کشورهای اروپا باشد و میتوانید  از جاهای جالب اروپا بازدید کنید. و جهت دریافت مشاوره ی رایگان میتوانید با راه های ارتباطی روشا گشت در ارتباط باشید.