اروپا در مورد فستیوال های غذای محور و مسیرهای غذا خوردن کمبود انتخاب های خوشمزه ای را ارائه نمی دهد. از رویداد گوجه فرنگی عجیب و غریب شهر Buñol، اسپانیا، به جشن صدفها در گالوی، ایرلند، جشنواره غذا وجود دارد که مطمئنا در هر کدام از آنها به شما خوش میگذرد .

در طی Oktoberfest در آلمان، بازدید کنندگان مواد غذایی و نوشیدنی را در یک فضای پر جنب و جوش جشن می گیرند . برنامه سفر اروپایی یک فرصت برای نمونه برداری از فرهنگ محلی می باشد  .

 

جشنواره غذا در تور اروپا

در نروژ، مسافران از نزدیک و دور برای رویدادهای دریایی غذا آماده میکنند و  به یکی از بزرگترین جشنواره های غذای اروپایی مانند Oktoberfest در مونیخ یا Pizzafest در Naples می پیوندند که میلیون ها نفر دیگر از دوستداران مواد غذایی است در آنجا وجود دارد . برای جشن های کوچکتر و کمتر شناخته شده غذا بروید، زیرا اگر شما طعم پرماجرا دارید، می توانید یک درمان واقعی باشید.  دیگر جشنواره های طلایی مانند جشنواره مارچوبه بریتانیا در ولای ایوشام و جشنواره یورو چاکرا در پروجیا، محبوبیت گردشگران غذا را نیز به خود جلب می کنند.

 

جشنواره غذا در تور اروپا

صدها جشنواره غذا در سراسر اروپا وجود دارد. بسیاری از آنها در یک تعطیلات آخر تمام خواهد شد ، اما بعضی از آنها چندین هفته طول می کشد. چند جشنواره انتخاب فقط یک روز طول می کشد.  یکی دیگر از رویدادهای غذای روزانه یک روزه در تابستان است که شما را در یک تور پیاده روی از مرکز شهر که در آن شما می توانید سوپ، میان وعده با غذاهای دیگر در فضای آرام نوش جان کنید .

مهم نیست که سلیقه شما چطور باشد، جشنواره غذا در اروپا به یک تجربه جادویی الهام بخش تبدیل شده و برای هر سلیقه یک غذای خاصی را در نظر دارد با  تور اروپای روشاگشت از سفر خود نهایت لذت را ببرید  .

 

با تور اروپای روشاگشت از فستیوال های غذا که در اروپا برگزار میشود دیدن کنید و سفری به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید.

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: