جشن های جالب اروپایی را در متن زیر برای شما میخواهم بیان کنم تا شما از جشن هایی که در اروپا برگزار می شود اطلاع پیدا کنید :

کارناوال ونیز در ایتالیا

این جشن جالب دقیقا در روز قبل از «چهارشنبه‌ی خاکستری» در ونیز ایتالیا انجام می‌شود و ریشه‌های این مراسم به سال ۱۱۶۲ باز می‌گردد. ماسک‌های ونیزی شاخصه‌ی این جشن هستند. شرکت کنندگان در این جشن ماسک هایی روی صورت خود می گذارند. فلسفه استفاده از ماسک‌های خاص در این کارناوال، به از بین بردن اختلاف ظاهری بین طبقات غنی و فقیر باز میگردد. ایتالیایی‌ها مثلی دارند که می‌گوید: در زمان کارناوال هر نوع شوخی روا است. کارناوال ونیز از جذاب ترین فستیوال ها است که باعث می شود میلیون ها توریست جذب این جشن شوند. این جشن یکی از قدیمی ترین فستیوال ها محسوب میشود و قدمتی 900 ساله دارد. با تور اروپا سفر کنید و از این جشن جالب لذت ببرید.

جشن های جالب اروپایی

جشن های جالب اروپایی

جشن مرکبات در فرانسه

لیمو و مرکبات در شهر مانتون در سواحل جنوب فرانسه نقش بسیار مهمی دارد و به همین دلیل در فوریه هر سال مراسم با شکوهی در ستایش و شکر گذاری از خلق این میوه ها برگزار می گردد. در سال 1929 شهر مارتون فرانسه بزرگترین تولید کننده مرکبات بوده است.  در این جشن کارناوال بزرگی در شهر برگزار میشود که در آن اشیا و مجسمه های غول پیکر که با این میوه ها ساخته شده به نمایش گذاشته می شود.از این جشن در سفر با تور فرانسه لذت ببرید.

جشن های جالب اروپایی

جشن های جالب اروپایی

توماتینا در اسپانیا

این جشن ، جشنی است  که در آخرین چهارشنبه ماه اوت در نزدیکی شهر والنسیا در کشور اسپانیا برگزار می‌شود. حدود 3000 نفر از همه ی نقاط جهان در این جشنواره دور هم جمع می شوند تا یک صد تن گوجه فرنگی را در یک نبرد خیابانی به سوی یک دیگر پرتاب کنند. لا توماتینا (La Tomatina) که در آخرین چهارشنبه‌ی آگوست برگزار می‌شود، تعداد زیادی از محلی‌ها و توریست‌ها که در این موقع به آن جا رفته اند را به خود جذب میکند.

برای بازدید از جشن های اروپایی میتوانید با تورهای نوروز 98 و همچنین از تورهای تجاری اروپا دیدن کنید و برای دریافت ویزای شینگن کشورهای ایتالیا ، فرانسه ، اسپانیا و .. هرچه سریعتر اقدام کنید.