حقایقی عجیب راجب ایتالیا

ایتالیا سرزمین تاریخ و هنر است. کشور ایتالیا دارای آثار باشکوهی که هر بیننده را خیره می کند و گردشگران زیادی را به ایتالیا می‌کشاند.

همه‌ی شما حتما پینوکیو را به خاطر دارید. عروسکی چوبی که هر وقت دروغ می‌گفت بینی‌اش بلند می‌شد. نویسنده‌ی این داستان، ایتالیایی است.
ایتالیا آتش فشان های زیادی دارد ، چرا که شبه‌جزیره‌ی ایتالیا روی خط گسل میباشد.

نام خانوادگی ایتالیایی‌ها مشخصه‌ای دارد که با کمک آن می‌توان فهمید که فرد مورد نظر از شمال ایتالیا است یا از جنوب.

قدم زدن در خیابان‌ها یکی از سرگرمی‌های مورد علاقه‌ی مردم ایتالیایی‌ است. آنها هنگام غروب و بعداز‌ظهر سری به خیابان‌های اطراف می‌زنند و در حین قدم زدن باهم گپ و گفت میکنند و از قدم زدن لذت میبرند.

ایتالیا طعم لذیذ بستنی و پای‌های انواع میوه‌ ها را به سراسر دنیا معرفی کرده است.

خرید خانه با یک تا 6 دلار در ایتالیا :

 

در ایتالیا روستایی به نام اولولای میباشد که خانه هایش را فقط به قیمت یک دلار می فروشد، آن هم خانه هایی پر از تاریخ ، این یک واقعیت است در واقع قیمت صحیح، ۱ دلار و ۲۰ سنت است. اولولای شهری در ساردینیا است و بیشتر از همه به خاطر سواحل بسیار زیبا و شنی اش مشهور است. شن های ساحل در این منطقه به رنگ سفید است و زیر نور خورشید می درخشد ، خانه های این شهر تاریخی هستند و قدمت بعضی از آن ها به هزار سال پیش بر می گردد.

با دانستن این حقایقی عجیب راجب ایتالیا شما میتوانید با بهترین تور اروپا به ایتالیا سفر کنید و از این جاهای دیدنی در ایتالیا که تاکنون نمی دانستید دیدن کنید.