حقیقت هایی درباره ی هلند با تور اروپا

جهانی که ما در آن زندگی میکنیم، کشور های مختلفی در خود جای داده است که هر یک از این کشور ها دارای آداب و رسومی و  فرهنگ های مختلف و خاصی میباشند که آنها را از سایر کشورها متمایز میکند. گردشگران نیز بخاطر همین تفاوت ها مجذوب آنها میشوند و با تور اروپا به این نقاط سفر میکنند ، در این متن قصد دارم که شما را با حقیقت هایی درباره ی هلند آشنا کنم.

حقیقت های جالب هلند :

هلند کشوری کوچک است که از قلمرو های پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با شانزده و نیم میلیون جمعیت که در بسیاری از رتبه بندی  های برترین  های اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی جهان جایگاه خوبی دارد که میتوانید با تور اروپا به این کشور زیبا و با آب و هوای فوق العاده سفر کنید.
آمستردام پایتخت هلند بر روی آب بنا شده است و دارای ۱۶۵ کانال است. این کانالها از قرن ۱۷ میلادی برپا شده اند و این تعداد از کانالهای آبی از کانالهای آبی ونیز بیشتر است که شما میتوانید با تور اروپا به پایتخت هلند سفر کنید.

در هلند تعداد دوچرخه‌ ها از آدمها بیشتر است ، برای هر یک نفر ۱۰۳ دوچرخه وجود دارد.
کشور هلند قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ میلادی، فروش ماشینهای دارای سوخت فسیلی را بطور کامل ممنوع کند تا به این شکل انرژی سبز را تبلیغ نماید.

نظریه جالب کشور هلند برای تمیزی بیشتر آب و هوا

قانون گذاران به این پیشنهاد موافقت کامل خود را نشان داده اند ، اما برای قانونی شدن مجلس سنا نیز باید آن را تصویب کند. هدف از این کار، استفاده مردم به صورت مطلق از خودروهای الکتریکی میباشد که دارای آب و هوای تمیزتری باشند که با تور اروپا میتوانید سفر کنید و از آب و هوای این کشور سرسبز استفاده کنید.

آمستردام

آمستردام یکی از شهر های‌ چندملیتی محسوب میشود ، ۱۷۸ ملیت گوناگون در این شهر به طور ثابت زندگی میکنند. به همین دلیل یکی از شهر هایی است که با نژادپرستی به شدت برخورد میکند.
یکی از قدیمیترین باغ‌ وحش‌ ها در شهر آمستردام قرار دارد. باغ‌ وحشی که از سال ۱۸۳۸ میلادی آغاز به کار کرده و امروزه بیش از ۹۰۰ گونه‌ ی مختلف جانواران را در خود جای داده است ، که برای بازدید از این باغ وحش قدیمی و آشنایی با گونه های مختلف حیوانات میتوانید با بهترین تور اروپا سفر کنید.
برای بازدید از این شهر زیبا و سر سبز که میتواند یکی از بهترین سفر های شما باشد ، با تور اروپا ، روشاگشت میتوانید از لحظات خوبی را در این کشور زیبا ، هلند بگذرانید کافیست با بهترین تور اروپا سفر کنید.