دو جاذبه گردشگری برلین در تور اروپا

کاخ اشلوس شارلوتن‌بورگ

در منطقه شارلوتن‌بورگ یکی از نقاط تور اروپا ، موزه‌های دیگری را وجود دارد؛ آثار باستانی اروپایی و آسیایی پیش از تاریخ و تاریخ آغازین را در موزه فورفور-اوندفروگشیشته، هنرهای زیبای کلاسیک مدرن نقاشی، طراحی و مجسمه‌سازی را در موزه برگ‌گرون…

در برلین این شهر تور اروپا ،٩ کاخ قدیمی وجود دارد که کاخ شارلوتن‌بورگ معروف‌ترین‌شان است. اگر دوست ندارید از کاخ ها دیدن کنید، این کاخ به تنهایی میتواند شما را راضی کند.

اشلوس شارلوتن‌بورگ، کاخی است با معماری باروک . این کاخ یادگاری دوره طلایی سلطنتپادشاهی شارلوتن‌بورگ گرفت. بنا های این کاخ ورودی هایشان جدا از هم است؛ قدیمی‌ترین و مهم‌ترین بخش آن، آلتس شلوس است که یعنی کاخ کهن.
در میانه قرن هجدهم و دوران فریدریش کبیر بال جدیدی به اشلوس شارلوتن‌بورگ افزودند به نام نویر فلوگل که زیباترین اتاق‌های کاخ، تالار سپید، گالری گلدن و اتاق کنسرت در این بخش قرار دارند.

ژندارمن‌مارکت

یکی از معروف‌ترین و زیباترین جاهای شهر لندن برای تور اروپا ، ژندارمن‌مارکت است. کلیساهای دوقلوی دویچر دُم و فرانتسوزیشر دم در این منطقه مستقر است.

در میان این دو کلیسا هم، سالن کنسرت برلین قرار دارد که از سال ١٩٩٤ تا امروز ارکستر سمفونیک شهر برلین در آن برنامه اجرا می‌کند. ممکن است به موسیقی کلاسیک علاقه‌مند نباشید اما حتما عکس گرفتن با این بنای زیبا را دوست خواهید داشت. ورود به دویچر دوم آزاد است و معنی اسمش می‌شود کلیسای آلمانی. مردم فرانتسوزیشر را کلیسای فرانسوی می‌نامند. ساخت دو کلیسا را در ابتدای قرن هجدهم آغاز کردند، اما کلیسای آلمانی کمی دیرتر از کلیسای فرانسوی کامل شد. کلیسای فرانسوی هیچ‌وقت به‌عنوان کلیسای جامع استفاده نشد، چون هیچ اسقفی در آن مشغول به خدمت نبود. این دو کلیسا در زمان جنگ جهانی تا مرز نابودی کامل پیش رفتند و کامل بازسازی شده‌اند. در مرکزژندارمن‌مارکت هم تندیس شاعر آلمانی فردریش شیللرهم موجود است.
برای انتخاب شهر برلین در تور اروپا میتوانید با روشا گشت تماس بگیرید.

 

دو جاذبه گردشگری برلین در تور اروپا

راه های ارتباطی با تور اروپا