دیوار عشق در پاریس ،شهر عشاق

 

مطمئنا اولین تصویری که بعد از شنیدن کلمه ی دیوار در ذهن شما نقش می بندد جدایی و فاصله است .ولی هنرمندان شهر پاریس با یک فکر خوب توانسته اند این تصور را تغییر دهند .دیوار عشق یا دیوار دوستت دارم !این نامی است که بر دیوار کوچکی در شهر پاریس گذاشته اند .به این دلیل که جمله ی دوستت دارم به ۲۵۰ زبان مختلف دنیا بر آن نوشته شده است .قطعا وجود چنین دیواری با این اسم بسیار برازنده ی شهر پاریس است که خود به شهر عشاق شهرت دارد .

این دیوار توسط فردریک بارون و کلر کیتو در سال ۲۰۰۰ ساخته شده است و توانسته است خود را در لیست جاذبه های گردشگری شهر پاریس  جای دهد .مسافرین تور اروپا که شهر پاریس را برای گردش انتخاب کرده اند حتما بازدید از این دیوار جذاب را در برنامه ی خود لحاظ می کنند .

نقاط قرمزی که در جای جای کاشی های آبی این دیوار مشاهده می کنید بی معنا نیستند .اگر خوب دقت کنید متوجه می شوید که با کنار هم گذاشتن این تکه هی قرمز ،یک قلب کامل ایجاد می شود .به نظر می رسد دیوار دوست دارم به خوبی توانسته است پیام سازندگان خود را به جهانیان برساند .در دنیای پر از جنگ و خشونت جای کوچکی هست که امید و عشق را در دلها زنده می کند .

بسیاری از توریست ها کشور فرانسه را در تور اروپا را برای گردش انتخاب می کنند .شانزه لیزه ،ایفل ،ورسای و… از مهمترین مقاصد این توریست ها هستند .شاید در میان این جاذبه های دیدنی دیوار کوچکی که به تازگی ساخته شده است چندان مهم به نظر نیاید .ولی با بازدید از این دیوار حس خوب صلح و عشق به شما دست میدهد که میتواند بسیار ارزشمند باشد .

 

شما هم اگر قصد انتخاب تور اروپا را برای گردش دارید بازدید از دیوار عشق را از دست ندهید .اگر در مورد تور اروپا و سفر به پاریس سوالی دارید با ما تماس بگیرید .پاسخگوی شما عزیزان هستیم .

 

دیوار عشق در پاریس ، تور اروپا

راه های ارتباطی ما: