راهنمای سفر به آمستردام با تور اروپا روشاگشت

آمستردام از محبوب‌ ترین مقاصد گردشگری اروپا است، که آمار گردشگر بیش‌ از چهارمیلیون این قضیه را ثابت میکند.
بخش مرکزی آمستردام بافت فشرده و زیبای قدیمی خود را بخوبی حفظ کرده‌ است و مانند یک موزه ی روباز میباشد.
در آمستردام اولین چیزی که بیشتر از همه جلب توجه میکند ،مسیر های دوچرخه سواری است. شما به پایتخت هلند و مرکز هوای پاک قدم گذاشته اید. شهری که بخاطر آبراهه ها و قایق هایی که در دل شهر رفت و آمد میکنند مشهور است.

راهنمای سفر به آمستردام

اطلاعات عمومی لازم برای سفر به آمستردام

در مقاله راهنمای سفر به آمستردام قصد داریم شما را تا حدودی با آداب و رسوم و زبان مردم هلند آشنا کنیم.

مردم این کشور به ۳ زبان هلندی، آلمانی و انگلیسی صحبت می‌ کنند پس اگر یکی از این زبان‌ ها مسلط باشید می‌ توانید براحتی با مردم آنجا ارتباط برقرار نمایید. واحد رسمی پول کشور هلند یورو می باشد و حدود دو ساعت و نیم با تهران اختلاف ساعت دارد (آمستردام عقب‌ تر است).

برای گرفتن ویزای شینگن هلند چطور اقدام کنیم؟

کشور هلند عضو کشور های شینگن است بنابراین اگر قصد سفر به آمستردام را دارید برای راهنمایی در مورد ویزای هلند و ویزای شینگن و گرفتن وقت سفارت هلند میتوانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی روشاگشت  تماس بگیرید.

هزینه های سفر به آمستردام چقدر است؟

سفر به آمستردام سفر چندان ارزانی نیست.
پرواز های تهران تور اروپا به آمستردام بسیار متنوع هستند و پرواز های با قیمت متوسط نیز کم نیست. اما هرچه زود تر برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید، از نظر هزینه به صرفه‌ تر است.
آمستردام شهر بزرگیست که هتل‌ های مرکز شهرش گران می باشد. قیمت هتل‌ هایی که در مرکز شهر نیستند متوسط بوده ولی برای رسیدن به مرکز شهر باید وقت و پول خرج کنید.
آمستردام مترو ندارد و وسیله‌ی حمل و نقل اصلی در آن اتوبوس و ترامواست. اتوبوس و تراموا هزینه‌ زیادی ندارد اما برای تاکسی سوار شدن باید پول خوبی خرج کنید.