راهنمای سفر به اسپانیا با تور اروپا روشاگشت

راهنمای سفر به اسپانیا با تور اروپا روشاگشت
اسپانیا سرزمین سیستا یا همان خواب نیمروزیست. اسپانیا از مقاصد پر طرفدار تور اروپا است. زندگی در اسپانیا به آرامی جریان دارد و تا دیروقت ادامه پیدا می‌ کند.

اطلاعات ضروری کشور اسپانیا

واحد پول: یورو
زبان رسمی: اسپانیایی
اختلاف زمان اسپانیا با تهران: کشور اسپانیا ۱ ساعت از ایران جلو تراست.
شماره ضروری: آمبولانس، پلیس و آتش نشانی: ۱۱۲

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی اسپانیا

تعیین وقت سفارت و مصاحبه برای ویزای شینگن، فرم تکمیل‌ شده درخواست ویزا

چرا همه عاشق اسپانیا هستند؟

چرا همه عاشق اسپانیا هستند؟
در هر موقع از سال که به اسپانیا بروید، اسپانیایی‌ ها در حال برگزاری جشن‌ های گوناگونی هستند. اگرچه اکثر این جشن‌ ها ریشه مذهبی دارند،

اما ارائه غذا های لذیذ، موسیقی و حضور با لباس‌ های سنتی به این جشن‌ ها زیبایی خاصی می‌ بخشند.

آب‌وهوای اسپانیا در فصول مختلف

دمای هوا و شرایط آب‌وهوایی در طول سال در این کشور متغییر میباشد.
اما میانگین هوا در زمان‌ های مختلف سال نشان می‌ دهد که فصول پاییز و بهار بهترین زمان‌ ها برای سفر به اسپانیا می‌ باشند.
اما اگر قصد دارید تا در فصل تابستان به این کشور سفر کنید بهتر است سری به جزایر زیبای اسپانیا از جمله مایورکا ، فوئرته‌ و نتورا و ایبیزا بزنید.
البته فصل زمستان نیز زمانی مناسبی برای سفر به این کشور به شمار می‌ آید، چراکه در این فصل در برخی از مواقع با بارش برف مواجه هستید که آن را به مقصدی گردشگری در تور اروپا تبدیل می‌ کند.

بهترین زمان برای سفر

بهترین زمان برای انتخاب تور اروپا برای سفر به اسپانیا فصل بهار یعنی از ماه مارس تا مه یا در فصل پاییز یعنی از سپتامبر تا نوامبر میباشد.
در این دو فصل، گردشگران کم تری را در این کشور خواهید دید و جاذبه‌ ها خلوت‌ تر هستند، اقامتگاه‌ های ارزان‌ تر پیدا می‌ کنید.

بهترین ‌غذاهای اسپانیایی

غذا های اسپانیایی از تنوع بسیار خوبی برخوردار هستند. پیشنهاد می‌ کنیم که در این کشور غذا های دریایی را تجربه کنید. از بهترین غذا های اسپانیایی که مسافران تور اروپا باید آن را میل کنند پائیا Paella می‌ باشد.

برای بازدید از کشور اسپانیا ، این شهر پر از رنگ و تنوع و غذاهای خوشمزه میتوانید با تور اروپا ، و تهیه ویزای شینگن اسپانیا سفر کنید و از سفرتان لذت ببرید.