• 02149127

راهنمای صرفه جویی در پول در تور اروپا

تور اروپا یک سفر بزرگ است. زمانی که تصمیم می گیرید به اروپا سفر کنید می خواهید برای مدت زمانزیادی در انجا وقت بگذرانید. بنابراین باید پول کافی برای گذران سفر به همراه داشته باشید تا یک سفر خوب و کامل تجربه کنید.

قیمت پروازها

در ابتدا مهم ترین نکته برای تور اروپا، هزینه های پرواز به کشور موردنظر است. بسته به زمانی که می خواهید سفر کنید هزینه های پرواز دچار نوسان می شوند. اغلب اوقات قیمت پروازهای تور اروپا در تابستان گرانتر از زمستان است. برخی از شهرها مانند استانبول ترکیه پروازهای ارزان همیشگی دارند.

گشتن در شهرها

حمل و نقل بین شهرها در تور اروپا می تواند بسیار گران باشد. اما برخی شهرهای اروپایی حمل و نقل عمومی رایگان ارائه می دهند. شهرهای بزرگی مانند پراگ در کشور جمهوری چک خدماتی از قبیل اتوبوس رایگان برای توریست ها ارائه می دهند. قطارهای بین شهری نیز معمولا ارزانترین وسیله  ی حمل و نقل هستند.

دیدن جاذبه های توریستی

هنگامی که در تور اروپا یک شهر توریستی سفر می کنید حتما قصد بازدید از جاذبه های معروف را دارید. برخی شهرها بلیط های ارزان قیمت چند روزه برای دیدن تمامی جاذبه ها به گردشگران ارائه می دهند. شهر لوکزامبورگ یکی از این شهرهاست که یک بلیط ۳ روزه برای بازدید از ۷۰ موزه و جاذبه های مختلف به همراه حمل و نقل رایگان ارائه می دهد.

جاذبه های توریستی رایگان

بهترین راه صرفه جویی در هزینه های سفر تور اروپا بازدید از جاذبه هایی است که نیازی به پرداخت هزینه ندارند. خوشبختانه اروپا پر از موزه های شگفت انگیز برای توریست هاست. موزه عکاسی در ایسلند یکی از جذابترین موزه های اروپاست که در آن می توانید نفس گیر ترین عکس ها را مشاهده کنید. یا اگر به بلژیک سفر می کنید آلات موسیقی منحصر به فرد طول تاریخ را در موزه ی ابزارهای موسیقی بروکسل را از دست ندهید. البته موزه ی لوور در پاریس همیشه بهترین انتخاب بین موزه هاست.

صرفه جویی در اقامت شما

پس از انتخاب تور اروپا به هرکجای اروپا که سفر می کنید هتل های ارزان قیمت یا خوابگاه ها جزء گزینه های شما هستند. گاهی اوقات این خوابگاه ها علاوه بر ارزان بودن بسیار منحصر به فرد هم هستند. به عنوان مثال می توانید وقتی به ترکیه سفر می کنید می توانید در خانه ی درخت کادیر بخوابید. بنابراین، به جای پرداختن به چیزهایی که نیاز ندارید فقط برای یک رختخواب و سقف هزینه کرده اید. بنابراین تمام چیزی را که لازم داشته اید به دست آورده اید و می توانید برای ماجراجویی بعدی خود پول پس انداز کنید.

از تاریخ 2 فوریه 2020 مبلغ ورودی سفارت افراد بزرگسال ۲۰ یورو و کودکان ۵ یورو اضافه خواهد شد.