راهکارهای مقابله با ترس از هواپیما

در این مطلب می خواهیم یکی از موضوعاتی که بیشتر مردم با آن مواجهه هستند یعنی ترس از هواپیما را به شما توضیح دهیم و بهترین روش های آن را هم به شما پیشنهاد کنیم تا با این مشکل به راحتی مواجه شوید و ترستان کاهش پیدا کنید:

سوار با هواپیما امن تر از وسایل نقلیه دیگر برای مسافرت است و این نظریه با تست روانشناسی و تحقیقات انجام شده ولی برای کسانی که برای اولین بار سوار هواپیما می شوند این ترس از هواپیما طبیعی است چون تجربه سفر را ندارند.

کسانی که برای بار اول سوار هواپیما می شوند ولی تظاهر می کنند که این ترس از هواپیما را ندارند به دروغ میگویند تا به ترسشان غلبه کنند ولی شما می  توانید علایم ترس آن ها را ببیند که عکس العمل های آنان از جمله صحبت زیاد ،‌پر هیجان حرف زدن درباره ی سفرشان با هواپیما و تعرق زیاد این عوامل اگر در فردی دیدید می توانید بفهمید که از هواپیما ترس دارد.

خب ، حالا می خواهم برای مقابله با ترس از هواپیما چند پیشنهاد به شما بکنم :

۱-زمانی که وارد هواپیما شدید و در صندلی اتان مستقر شدید یک نفس عمیق بکشید. و یک کاری که هرگز نباید آن را انجام دهید از پنجره به بیرون اصلا نگاه نکنید چون ترستان دو برابر می شود.

۲-از نوشیدنی مثل آب استفاده کنید هیچوقت از نوشیدنی که کافین دارد استفاده نکنید زیرا باعث می شود که ضربان قلب بالاتر رود و  هیجان و اضطرابتان بیشتر شود.

۳-از غذاهایی استفاده کنید که شما را در طول سفر آرام نگه می دارد یعنی غذاهایی میل کنید که به آن علاقه دارید که با خوردن آن لذت ببرید و حواستان را از ترسی که دارید پرت کنید.

۴-در طول سفر سعی کنید که کتاب بخوانید و خود را به کاری مشغول کنید تا بتوانید ترستان را به طور کلی فراموش کنید تا بهترین سفر را بدون دغدغه و ترس سپری کنید و سالم و با خوشحالی به مقصد خود برسید.

با تور اروپا روشا گشت می توانید به کشورهای فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا ، سفر کنید و از این کشورهای پر از جاذبه و گردشگری که بیشتر مردم طالب رفتن به این کشورها می باشند دیدن کنید.  بهترین انتخاب شما برای تور اروپا روشا گشت است تا بهترین سفر و پر از خاطره های خوب از سفر را برای شما رقم می زند.