راه های ارزان سفر کردن به اروپا

همه می‌دانیم سفر به اروپا سنگین و گران قیمت است و برای همه‌چیز باید پول زیادی پرداخت کنیم. اما می‌توانیم با استفاده از برخی ترفندها، هزینه‌های اقامت و گشت‌ و گذار در کشورهای اروپایی را تا حد زیادی کاهش دهیم. پس اگر فکر می‌کنید که باید به خاطر هزینه‌های بالا، قید سفر به اروپا را بزنیم، پیشنهاد های ما رو بررسی کنید. میبینیم که اروپا را هم می‌شود با هزینه کمتری گشت و از دیدن و اقامت در آن لذت برد.

در فصل‌های گران سفر نرید

این زمان اوج مسافرت‌ها است دلیلی ندارد در گران‌ترین فصل‌ها به اروپا بروید. مسافران حرفه‌ای و جهانگردان توصیه می‌کنند که این کار را انجام دهید. یکی از جهانگردانی که یک سال تمام را صرف سفر به دور دنیا کرده ، توصیه می‌کند که خارج از فصل سفر کنید.
فصل تابستان زمان اوج مسافرت‌ ها است و بیشترین مسافرها با تور اروپا سفر می کنند. بنابراین سفر کردن در طی فصل بهار و پاییز زمان مناسبی است که می‌توانید سفر ارزان‌ تری به اروپا داشته باشید زیرا در این مواقع از سال هوا هنوز آفتابی است ولی از سوی دیگر میزان توریست‌ها در این زمان از سال به کمترین میزان خود می‌رسد و قیمت‌ها پایین‌تر است. برعکس در فصل تابستان، شرایط کاملاً برعکس می‌شود،
تعداد توریست‌ها به حداکثر می‌رسد و قیمت‌ها نسبتا افزایش می یابد.

انتخاب هتل مناسب

هتل‌های کوچک را هم در نظر داشته باشید در اروپا علاوه بر هتل‌ها، می‌توانید در هاستل ها هم اقامت کنید. زمانی که در هتل‌های کوچک اقامت می‌کنید در اتاقتان فضای زیادی نخواهید داشت و خدمات چندان زیادی به شما ارائه نخواهد شد اما در بین همین هتل‌های کوچک که اصطلاحاً فقط جای خواب و صبحانه به مشتریان خود ارائه می‌نمایند موارد مناسبی نیز وجود دارد که با کمی جستجو و تحقیق می‌توانید هاستل‌های مناسبی را برای اقامتتان پیدا کنید. اگر اهل معاشرت باشید، هاستل‌ها علاوه بر اینکه مقرون‌ به‌ صرفه خواهند بود، مزیت دیگری نیز دارند و آن امکان آشنایی شما با سایر توریست‌ها است.
پس قبل از سفرتان، از طریق سایت‌های گردشگری، هزینه اقامت در هتل‌ها را در طی فصل تابستان، در شهرهای بزرگ مانند پاریس، لندن و رم بررسی کنید.

 در ورودی موزه‌ها صرفه‌جویی کنید

در کشورهای اروپایی، معمولاً فقط یک روز در هر ماه، بازدید از موزه‌ها رایگان است و بازدیدکنندگان بدون پرداخت ورودی می‌توانند از موزه‌ها بازدید کنند. اما گاهی اوقات، در ماه تعداد این روزها بیشتر می‌شود و چندین روز بازدید از موزه‌ها به صورت رایگان امکان‌پذیر است. در طی سفرتان قبل از اینکه به سمت موزه حرکت کنید، آنلاین برنامه ماهانه موزه‌ها را بررسی کنید و ببینید که آیا می‌توانید آن روز رایگان از موزه‌ها بازدید کنید یا نه. درنتیجه می‌توانید ضمن بازدید از چند موزه، هیچ هزینه‌های هم پرداخت نکنید و از همین صرفه جویی‌های کوچک، می‌توانید هزینه‌های سفرتان را کاهش دهید.

برای سفر به اروپا و بازدید از کشورهای اروپایی میتوانید با تور اروپا ، روشا گشت سفر کنید و بهترین اوقات را برای خود به رقم بزنید، با ما در ارتباط باشید ما میدانیم که شما چه میخواهید.