هتل پنج ستاره در فرانسه 

هتل پنج ستاره ریتز

هتل فرانسه ریتز پاریس ، ۵۰۰ متر از اپرا گارنیر فاصله دارد ، می توانید از کافه ها و رستوران ها، مرکز تناسب اندام و مرکز آبگرم و سالن های زیبایی که شامل استخر، سونا و امکانات ماساژ آن استفاده کنید. این هتل همچنین دارای یک باغ و مرکز کسب و کار است.
همه ی اتاقها دارای تلویزیون ، تختخواب هستند. بعضی از اتاق ها در مقابل  یک منطقه ساحلی قرار دارند که پس از یک روز شلوغ می توانید استراحت کنید. تراس یا بالکن در اتاق های خاصی برجسته هستند. هر اتاق مجهز به حمام خصوصی است. برای راحتی شما، لوازم آرایشی و سشوار در اتاق ها قرار دارد.

هتل پنج ستاره ریلایز کریستین

در نزدیکی این هتل فرانسه موزه اورسای  قرار گرفته است که به راحتی م یتوانید با رزرو هتل در فرانسه به دیدن این موزه ی زیبا بروید. فرودگاه شارل دوگل در فاصله ۳۰ کیلومتری هتل ریلایز کریستین قرار گرفته است. همچنین پارکینگ خصوصی در اختیا شما قرار خواهد گرفت.

 

هتل پنج ستاره فرانسه

این هتل پنج ستاره فرانسه  یک انتخاب عالی برای مسافرانی است که علاقه مند به غذای محلی و موزه های هنرهای زیبا هستند با رزرو هتل در فرانسه با تور اروپا به این علاقه مندی خود دست یابید.

این ویژگی همچنین دارای یکی از مکانهای با درجه بالا در پاریس است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

اتاق های این هتل فرانسه دارای تهویه مطبوع ، تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای ، یک حمام اختصاصی می باشد. بیشتر اتاق ها دارای بالکن یا تراس خصوصی و دسترسی مستقیم به باغ هستند.

صبحانه به صورت روزانه سرو می شود و سرو غذای ۲۴ ساعته در دسترس است. می توانید با رزرو هتل در فرانسه با تور اروپا به این هتل اقامت کرده و دیدن کنید.