رستوران اوستیریا فرانسسکانا در قلب ایتالیا

 

رستوران ها و غذاها همیشه یک از جذابیت های هر کشور بوده اند .
به همین دلیل در سفر به کشورهای مختلف یکی از اولین مقصدها رفتن به رستوران های خاص با غذاهای مخصوص به هر ملیت است .
اگر شما نیز برای تعطیلات خود تور اروپا را انتخاب کرده اید و در حال برنامه ریزی برای روزهای سفر هستید با ما همراه باشید تا یک جای منحصر به فرد را به شما معرفی کنیم .
با توجه به تعداد زیاد سالن های غذاخوری و رستوران ها که روز به روز در حال افزایش نیز هستند انتخاب یک گزینه ی مناسب دشوار است .
به همین منظور هر ساله لیستی از بهترین رستوران های دنیا توسط منتقدان ،مجلات و کارشناسان تغذیه تهیه می شود .این کار باعث می شود دغدغه ی شما برای انتخاب تور اروپا راحتتر شود و از قبل بدانید که به کجا میخواهید سر بزنید .
معیار انتخاب بهترین رستوران ها قطعا فقط قیمت بالا و زیبایی نیست .بلکه نحوه پخت غذا ،طعم نهایی ،کیفیت مواد حرف اول را می زنند .
در کنار این معیارها میتوان به دکوراسیون داخلی ،نحوه ی پذیرایی و… نیز اشاره کرد که هرکدام در تعیین نظر کارشناسان تاثیر دارد .
یکی از این رستوران ها که معمولا در لیست بهترین ها قرار میگیرد رستوران “اوستیریا فرانسسکانا” یا “Osteria Francescana” است که در قلب ایتالیا بنا شده است .

 

رستوران اوستیریا فرانسسکانا در قلب ایتالیا (2)

قطعا راز موفقیت هر رستوران داشتن یک سرآشپز خلاق است .”ماسیمو بوتورا” سرآشپزی که با خلاقیت خود در طبخ غذا توانسته است شهرت بین المللی به دست آورد .تلفیق سنت و مدرنیته و به دست آورن یک خروجی منحصر به فرد کاری است که از هر آشپزی بر نمی آید ولی ماسیمو بوتورا توانسته است به نحو احسن این کار را انجام دهد .

رستوران اوستیریا فرانسسکانا در قلب ایتالیا (3)

همان زمانی که وارد رستوران اوستیریا فرانسسکانا می شوید از دکوراسیون داخلی گرفته تا ظروف پذیرایی همه و همه به شما میگویند که با یک مکان خاص روبرو هستید .
شما با هر سلیقه غذایی که وارد این رستوران شوید ناراضی بر نمی گردید .غذاهای ایتالیایی ،غذاهای بین المللی ،غذاهای دریایی و… همگی در این رستوران به بهترین نحو ممکن طبخ می شوند .
این را نیز فراموش نکنید که رفتن به این رستوران احتمالا برای شما هزینه زیادی برمیدارد .اگر دو نفره به این رستوران می روید باید حدودا ۴۰۰ دلار برای صرف یک وعده کنار بگذارید .

 

رستوران اوستیریا فرانسسکانا در قلب ایتالیا (3)

 

 

تمامی مواردی که اشاره شد در سفر به ایتالیا میتواند جزو برنامه های شما باشد .انتخاب تور اروپا برای داشتن سفری هیجان انگیز شما را به این خواسته می رساند .

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی تور اروپا و مشاوره برای انتخاب بهترین مقصد سفر با روشاگشت تماس بگیرید .

 

راه های ارتباطی ما: