غذا خوردن و رستوران رفتن بی شک یکی از لذت های سفر است . با وجود غذاهای لذیذ در رستوران های عالی انتخاب سخت خواهد شد .
رستوران های زیادی در پاریس وجود دارد که به خاطر کیفیت عالی غذا و سرویس دهی فوق العاده در بین مردم از محبوبیت بالای برخوردارند ما در این به تعدادی از آنها اشاره میکنیم .
۱- رستوران آلن دوکاس پلازا آتنه این رستوران با سه ستاره یکی از بهترین رستوران های پاریس است و از دلایل محبوبیت این رستوران میتوان به دکوراسیون ساده و در عین حال جذاب آن ، کیفیت فوق العاده ای غذاهای آن و … اشاره کرذ . این رستوران نه تنها بزرگترین رستوران پاریس بلکه یکی از بهترین رستوران های دنیا نیز می باشد . سرآشپزان این رستوران از بهترین و تازه ترین مواد اولیه در تهیه غذاها استفاده میکنند به این دلیل کیفیت غذاهای آنها عالی است .

رستوران های معروف فرانسه (1)

۲-رستوران لو موریس این رستوران دارای دو ستاره از میشلن می باشد و بهترین غذاهای کلاسیک اروپایی را در رستورانی به رنگ سفید و نقره ای سرو میکنند .میز مخصوص سرآشپز این امکان را به مشتریان می دهد که از نزدیک مراحل سرو غذا مشاهده کنند . بهترین غذاهای کلاسیک از جمله غذاهای دریایی و با کیفیت ترین نوشیدنی ها را در این رستوران سرو میشود .

رستوران های معروف فرانسه

۳- رستوران آلنو پاریس یکی از قدیمی ترین رستورانها می باشد که امروزه دکوراسیون این رستوران یادآوری از دوران گذشته و از دلایل محبوبیت این رستوران می باشد . و دارای سه ستاره میشلن می باشد که سرآشپز آن با پخت غذاهای با کیفیت عالی و با بهترین تزیینات ،  برای مهمانان خود به شهرت بالای رسیده است  .

رستوران های معروف فرانسه

۴- رستوران لو سنک اگر میخواهید در یک فضای لوکس غذا بخورید که فضای آن شبیه قصر است حتماً رستوران لو سنک را انتخاب کنید . نقاشی ها  و گلهای موجود در این رستوران فضای این رستوران را خیلی زیباتر کرده است . سرآشپز این رستوران غذاهای سنتی را با غذاهای مدرن و تزیینات امروزی تهیه میکند به همین دلیل این رستوران جزء بهترین رستوران های دنیا می باشد .

رستوران های معروف فرانسه

۵- رستوران لاریژ این رستوران یک باغ اختصاصی خود را دارد که سالانه ۴۰ تن از مواد غذایی مورد نیاز خود را به صورت تازه و ارگانیک تولید میکند و این باعث کیفیت غذا شده به همین دلیل سه ستاره میشلن را دریافت کرده است .

رستوران های معروف فرانسه
اگر شما عاشق تاریخ، معماری، موزه ها، غذای عالی، خرید، آثار تاریخی هستید با تور اروپا روشاگشت به فرانسه بروید.

با تور اروپای روشاگشت از آثار دیدنی اروپا از جمله فرانسه دیدن فرمایید . در هنگامی که از بازدید خسته شدید برای میل غذا به بهترین رستوران های فرانسه رفته و  غذا را در آنجا سرو کنید تا لذت سفر با تور اروپای روشاگشت برای شما دو چندان شود .

راه های ارتباطی ما: