رم ،شهر ابدی

 

رم ،شهر ابدی

شهر ابدی لقبی است که به شهر “رم” پایتخت ایتالیا داده اند .معماری های منحصر به فرد این شهر که از سالیان بسیار دور به جا مانده اند و گویی جاودانه شده اند یکی از دلایل دادن لقب “ابدی” به این شهر است .

فرهنگ خاص مردمان رم همیشه برای گردشگران جالب توجه بوده است و یکی از دلایل انتخاب این شهر برای سفر همین ویژگی است .یکی دیگر از دلایل زبانزد بودن ایتالیا و شهر رم ورزش و به خصوص فوتبال این منطقه است .ایتالیایی ها در همه ی زمانها در بالاترین جایگاه های ورزش قرار گرفته اند و اسطوره های زیادی به خصوص در فوتبال دارند .

از همه ی این جذابیت ها که بگذریم باز هم معماری منحصربه فرد این شهر جایگاهی بسیار بالاتر دارد .شاید در هیچ جای جهان به اندازه این شهر مجسمه های ریز و درشت به چشم نخورد .خیابان ها و کوچه پس کوچه های رم پر از مجسمه هایی از مشهورترین هنرمندان گذشته هستند .میکل آنژ هنرمند صاحب نام سازنده ی تعدادی از این مجسمه هاست .

 

رم ،شهر ابدی

دلایلی که اشاره شد همیشه برای گنجاندن رم در برنامه ی تور اروپا کافی بوده است .پله های اسپانیایی ،کولوسئوم که روزی آمفی تئاتر روم باستان بوده است و امروزه جز عجایب هفتگانه است ،معبد پانتئون و… هر یک به تنهایی میتوانند دلیل انتخاب تور اروپا و سفر به رم باشند .

اگر شما هم از آن دسته افراد شیفته ی مکان های تاریخی و بی نظیر هستید کافیست با روشاگشت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را برای انتخاب تور اروپا و سفر به رم راهنمایی کنند .

راه های ارتباطی ما: