تازه همسران همیشه امیدوارند که ازدواج آنها مانند یک افسانه همیشه ماندگار باشد . بنابراین چه راهی بهتر از شروع ماه عسل در اروپا وجود دارد ؟

الهه عشق  Aphrodite یک طلسم فریبنده بر روی جزیره قبرس، مسافران را تحسین می کند که یک سحر و جادو منحصر به فرد مدیترانه ای به شمار میرود .
ده ها جزیره اروپایی با منظره های خیره کننده، پانوراما آفتابی و سواحل جادویی از سیسیل و ساردینیا به مالت و مادیرا وجود دارد، اما تنها قبرس می تواند ادعا کند که جزیره آفرودیت است. در طول تاریخ آفرودیت الهام گرفته از هنر، شعر، موسیقی، مجسمه سازی و ادبیات است.
هنگامی که به قصد ماه عسل می آید هیچکس نمی تواند عاشقانه تر از “جزیره عشق” باشد . برای قرن ها، سنگ آفرودیت، مکان زیارت بوده است که مردم در آنجا به خدایان باروری اعتراف می کردند.

 

زوج های جوان ماه عسل خود را به کجا سفر کنند ؟

شهر ورونا باعث می شود عشق را با عشق تسخیر کنید. بیش از چهار روز هر فوریه، از جمله روز ولنتاین، مراسم شهر «ورونا در عشق» جشنواره ای از فیلم های رمانتیک، نمایشنامه، موسیقی، بازار قلب شکل، منوهای رستوران رمانتیک و صدها رویداد است که در این شهر برگزار میشود .

حدود 600 عروسی در ورونا در هر سال برگزار می شود. شما باید از پیش  مکان دلخواه در آن شهر را رزرو کنید چون مکان هایی مانند خانه ژولیت بسیار محبوب هستند.

زوج های جوان ماه عسل خود را به کجا سفر کنند ؟

افسانه های لتونیایی قلب شما را جذب می کند و بهترین گزینه برای ماه عسل می باشد که این جذابیت این خاطره به یاد ماندنی را با تور اروپای روشا گشت تجربه کنید .
در دهه 1960، در یک دره یک مرد محلی Aivars Janelsītis  عاشق یک دختر که در سانتاگانیمه در طرف دیگر دره کار میکرده است میشود . بنابراین او تصمیم میگیرد که تنها با داشتن یک پیوند کابل ، هم دیگر را ببیند . ماشین کابل در سال 1969 افتتاح شد در نهایت Janelsītis با عشق واقعی خود ازدواج کرد و گردشگران از مشاهیر غریبه خیره کننده استفاده میکنند .  از این مکان زیبا با  تور اروپای روشا گشت دیدن فرمایید.

زوج های جوان ماه عسل خود را به کجا سفر کنند ؟

لتونی یک سفر عالی برای زوج هایی است که مایل به لذت بردن از یکدیگر هستند . برای یک کشور کوچک، لاتوی بزرگ در عشق است. طبیعت بی نقص و فرهنگ منحصر به فرد است و این مکان زیبا را برای ماه عسل خود انتخاب کنید و تور اروپای روشاگشت بهترین تور برای ماه عسل شما خواهد بود .

با 54 درصد از لتونی در جنگل سرسبز، 633 منطقه حفاظت شده و چهار فصل متمایز پوشش داده شده است، طبیعت در نزدیکی هر قلب لتونی قرار دارد و قدم زدن در جنگل فعالیت عاشقانه ضروری است.

با تور اروپای روشاگشت سفری به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید .

اگر در شرف رفتن به ماه عسل هستید با تور اروپای روشا گشت یک ماه عسل فراموش نشدنی را برای خود با ارمغان آورید .

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: