امروز میخواهیم یک سفری به اسپانیا داشته باشیم :

اول درباره ی اسپانیا کمی بدانیم :

اسپانیا یک کشور مستقل است که بیشتر در شبه جزیره ایبرین در اروپا قرار دارد. سرزمین اصلی این کشور با دریای مدیترانه به جنوب و شرق محدود می شود.

اسپانیا با مساحت ۵۰۵۹۹۰ کیلومتر مربع (۱۹۵،۳۶۰ مایل مربع)، بزرگترین کشور در جنوب اروپا، دومین کشور بزرگ اروپای غربی و اتحادیه اروپا و چهارمین کشور بزرگ قاره اروپا است. پایتخت اسپانیا و بزرگترین شهر مادرید؛ دیگر مناطق شهری عمده شامل بارسلونا، والنسیا، سویا، مالاگا و بیلبائو هستند.

با دانستن این مطالب درباره ی اسپانیا ، سفر به اسپانیا با تور اروپا ، روشاگشت تجربه کنید.

حالا کمی درباره جاذبه ی گردشگری این کشور زیبا میخواهیم بدانیم :

مادرید

مادرید، پایتخت مرکزی اسپانیا، شهر بلوار های زیبا و پارک های وسیع و مرسوم مانند Buen Retiro است. این شهر به خاطر مخزن غنی از هنر اروپایی مشهور است، از جمله موزه های پرادو گویا، ولاسکو و دیگر استادان اسپانیایی.

والنسیا

شهر بندر والنسیا در ساحل جنوب شرقی اسپانیا قرار دارد، جایی که رود توریا با دریای مدیترانه ملاقات می کند. این شهرت هنر و علوم آن است که با ساختارهای مربوط به آن، شامل یک سیاره زمین، یک اقیانوس آرام و یک موزه تعاملی شناخته شده است. والنسیا همچنین دارای چندین سواحل، از جمله برخی از آن در نزدیکی پارک Albufera، رزرو تالاب با دریاچه و مسیرهای پیاده روی است.

بارسلونا

بارسلونا، پایتخت جهانگردان منطقه کاتالونیا اسپانیا، به خاطر هنر و معماری آن شناخته شده است. کلیسای Sagrada Família فوق العاده و دیگر نشانه های مدرنیستی طراحی شده توسط آنتونی گوودی در نقطه شهر است. موزه پیکاسو و Fundació Joan میرو هنرهای مدرن را با همتایان خود دارند. موزه تاریخ شهر MUHBA، شامل چندین سایت باستان شناسی رومی است.

سفر به اسپانیا با تور اروپا را با روشا گشت تجربه کنید.

شما را به دیدن یک ویدیو از کشور اسپانیا دعوت میکنم ، امیدوارم از سفر به اسپانیا با تور اروپا ، روشا گشت لذت ببرید :