سفر با تور اروپا به سوئیس

 

سوئیس کشوریست در اروپای غربی که از شمال با آلمان، از جنوب با ایتالیا ، از شرق با اتریش و لیختنشتاین ، و از غرب با فرانسه همسایگی دارد و از کوچک‌ترین کشور های اروپاست.

سفر به این کشور با انتخاب تور اروپا نیز امکان پذیر است.

سوئیس کشوری چند زبانه بوده و چهار زبان آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش در آن به رسمیت شناخته می‌شوند.

اگر از میان کشور های تور اروپا برای سفر سوئیس را انتخاب کردید بدانید سفری به یاد ماندنی و تجربیات جدید پیش رو دارید.

بهتر است بدانید این کشور که به علت محیط آرامش و زیبایی‌ های نفس‌ گیر در جهان مشهور است و به علت داشتن چشم‌ انداز‌ های بینظیر ، کوه‌های بلند و دریاچه‌ ها و رودخانه‌ های زیبا به خود می‌بالد.

سوئیس سالیانه میلیون ها گردشگر تور اروپا را به خود جذب میکند.

اگر میخواهید از فعالیت های ورزشی و تفریحی مرتبط با طبیعت بهره مند شوید ، برای سفر فصل تابستان را از ژوئن تا سپتامبر انتخاب کنید.

اگر شلوغی و دردسرهای سفر در فصل های پرگردشگر را دوست ندارید و در عین حال نمیخواهید آب و هوای مناسب را از دست دهید، ماه‌ قبل از شروع تابستان را برای سفر تور اروپا انتخاب کنید. در این ماه سوئیس خلوت تر بوده و قیمت پروازها و هزینه‌های اقامت، معقول‌تر هستند.

اگر مسافر تور اروپا شدید بدانید که اگر شهروند یکی از کشور های اروپا هستید و برای سفر به سوئیس نیازی به پاسپورت ندارید، داشتن کارت ملی کافیست. در غیر این صورت بهتر است پاسپورت شما همراهتان باشد و اعتبار پاسپورت شما باید حداقل شش ماه بیشتر از تاریخ رزرو بلیط باشد.

این کشور خدمات سلامت رایگان ندارد ، یعنی  هر مراجعه به پزشک و تحت درمان قرار گرفتن، می‌تواند هزینه‌های سنگینی را برای شما رقم بزند پس بیمه سفر را فراموش نکنید.

اکثر جاذبه‌ های گردشگری این کشور دارای هزینه‌ی ورودی هستند. به خصوص اقامتگاه‌ های کوهستانی که از طریق ماشین‌های کابلی قابل دسترس هستند، گران هستند و توسط کارت‌ بلیط‌ ها‌ پوشش داده نمی‌شوند پس باید برای آنها هزینه‌ی کامل و البته سنگینی پرداخت کنید. اگر دانشجوی بین‌ المللی باشید با ارائه‌ ی کارت دانشجویی ، در بازدید از جاذبه‌های گردشگری، از تخفیف‌ های خوبی بهره‌مند میشوید.

تفریحاتی مانند بالن‌سواری، اسکی، کوه‌نوردی، دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی، اسکیت، ماهی‌گیری و گلف هر آنچه که بخواهید از فعالیت‌های تفریحی در دسترس است.

برای سفر به سوئیس تور اروپا را انتخاب کرده و برای سفر به زیباترین کشور روی زمین آماده شوید.

 

سفر با تور اروپا به سوئیس

 

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: