سفر در اسپانیا با تور اروپا

این کشور در جنوب غربی اروپا و شبه جزیره ایبریا و پایتخت این کشور مادرید است. اسپانیا جمعیتی در حدود ۴۵ میلیون نفر دارد و هشتمین اقتصاد بزرگ دنیا است.

از میان سایر شهرهای بزرگ اسپانیا، بارسلون، والنسیا، سویا و مالاگا را می‌توان نام برد که با تور اروپا می توانید به آنجا سفر کنید.

گاوبازی به عنوان یک هنر اصیل در اسپانیا شناخته می‌شود و یکی از جاذبه‌های ورزشی بزرگ و پرطرفدار است.فوتبال، پرطرفدارترین ورزش در اسپانیا است. موسیقی و رقص فلامنکو، بخش‌هایی جدایی‌ناپذیر از فرهنگ اسپانیا هستند.

جاذبه های گردشگری

بارسلونا، پارک guell

یک پارک فوق العاده برای توریست ها ، پارک گوِئل در بارسلونا یک نقطه برای لذت بردن برای بچه ها است. به صورت خیلی طبیعی طراحی شده است و بسیار جذاب ودیدنی است.

 

شهر سفید آندالوسیا

در حالی که با استفاده از تور اروپا از اسپانیا دیدن می کنید، فراموش نکنید که به شهر های سفید آندالوسیا سفر کنید ، این مجموعه ای از شهرهای زیبا از روستاهای زیبا در استان جنوبی اسپانیا است. همچنین به عنوان شهر سفید شناخته شده است؛ زیرا تمام خانه ها سفید پوشیده شده اند و کاشی های قهوه ای یا قرمز روی سقف دارند.

 

سفر در اسپانیا با تور اروپا

 

کاخ سلطنتی مادرید

(کاخ سلطنتی) مادرید، محل اقامت رسمی پادشاه اسپانیا است، اگرچه فقط برای مراسم دولتی استفاده می شود.  بین سالهای ۱۷۳۸ تا ۱۷۵۵ ساخته شد و پادشاه کارلوس سه در سال ۱۷۶۴ در کاخ به سر می برد.

 

کوئنکا

کوئنکا بین مادرید و والنسیا واقع شده است نمونه ای شگفت انگیز از یک شهر قرون وسطی است که در طرف شیب کوه ساخته شده است. بسیاری از “خانه های حلقوی” درست در لبه صخره ساخته می شوند و کوئنکا یکی از برجسته ترین شهرها در اسپانیا است.

 

راه های ارتباط با تور اروپا روشا گشت: