سفر به بلغارستان با تور اروپا

بلغارستان یکی از کشورهایی است که دارای کوه های بی نظیر است و شمال کشور تابستان گرم و زمستان های سردی دارد با اینکه در جنوب شرقی با آب و هوای مدیترانه ای برخوردار است که با تور اروپا می توانید از آب و هوای دلپذیر آن لذت ببرید.

مناطق جاذبه ی گردشگری که می توانید با تور اروپا دیدن کنید.

ساحل دریای سیاه که پوشیده از درختان زیبا ، ساحل شنی طلایی و سیاه از زیبایی اصلی این ساحل است، دریای آبی که یکی از جذاب ترین نقطه ی تفریحی است که با تور اروپا می توانید از آن جا لذت ببرید که دارای هتل های لوکس ، امکانات تفریحی ، مناطق مناسب ماهیگیری را هم دارد.

 

سفر به بلغارستان با تور اروپا

 

ملنیک یکی دیگر جاذبه های گردشگری است که می توانید با سفر به وسیله تور اروپا  به آن جا سفر کنید و در این شهر سنگ هرم ملنیک و صومعه روژن که حتما از آن باید دیدن کنید.

برگاس این محل برای باستان شناسان و علاقمندان به تاریخ می توانید بهترین محل باشد و این یک مکان الهی است و ریشه های سنتی دارد و کسانی که مایل به بازدید از این مکان هستند می توانند با  تور اروپا  سفر کنند و از موزه ها، مناطق حفاری شده ، گودال ها دیدن کنند.

وارنا، سومین شهر بزرگ بلغارستان، مرکز عمده تجاری و اقتصادی کشور است. این شهر در ساحل دریای سیاه بلغارستان واقع شده و به عنوان سرمایه دریایی شناخته می شود. این شهر یک دنباله طولانی از بناهای تاریخی رومی از جمله حمام های تاریخی و مجسمه های معماری است. این شهر همچنین دارای  بهترین مجتمع های هنری و موزه های تاریخی است که با تور اروپا می توانید از این مکان زیبا دیدن کنید.

راه های ارتباط با تور اروپا روشا گشت: