درباره ی کشور اسلوونی

یک کشور ملکی واقع در جنوب اروپا مرکزی است. این کشور در تقاطع مسیرهای اصلی و فرهنگی اروپا قرار دارد. ایتالیا به سمت غرب، اتریش به شمال، مجارستان به شمال شرقی، کرواسی به جنوب و جنوب شرقی و دریای آدریاتیک به جنوب غربی محدود می شود. این مساحت ۲۰،۲۷۳ کیلومتر مربع (۷،۸۲۷ کیلومتر مربع) دارد و جمعیت آن ۲،۰۶ میلیون است. این یک جمهوری پارلمانی  و عضو سازمان ملل متحد، جزو اتحادیه اروپا و ناتو است. پایتخت و بزرگترین شهر لیوبلیانا است. که می توانید با سفر با بهترین تور اروپا از این کشور دیدن کنید.

بهترین زمان برای سفر به کشور اسلوونی

بیشترین بازدیدکنندگان در تابستان (ژوئن-اوت) وارد میشوند، هرچند در جنوب و در ساحل آدریاتیک آبراهه-سپتامبر گرم و آفتابی هستند. شمال کوهستانی آب و هوای کوهستانی سرد است و فصل اسکی به طور معمول در دسامبر-مارس اجرا می شود. رویدادهای مهم شامل جشنواره جاز لیوبلیانا (جولای)، جشنواره تابستانی لیوبلیانا (جولای-آگوست) است. که می توانید در این زمان های مناسب به دیدن این کشور بروید و با تور رشا گشت از سفر خود لذت ببرید. روز و شب بلده (جولای) ویژگی های موسیقی محلی، نمایشگاه های هنر و صنایع دستی و شمع ها در دریاچه بلد است.

 

سفر به جمهوری اسلوونی

پارک ملی تریگلاو

پارک ملی تریگلاو در شمال غربی اسلوونی است. این مرکز در کوه تریگلاو، بالاترین قله در آلپ جولیا است. به سوی غرب، سیلچ دنباله دره سبز رودخانه سوچا را دنبال می کند. در شمال شرقی، مسیر چرخه مسیر رادونا اجرا می شود در امتداد دره رادونا. جنوب، آبشار ساویکا از غار کوه جریان دارد. دریاچه بوهینج دریاچه یخبندان شناخته شده برای آب های روشن است. کلبه های کوهستانی در سراسر پارک گسترش می یابد. که می توانید با سفر با تور اروپا به دیدن این کلبه های کوهستانی بروید و دیدن کنید.

پل اژدها

پل اژدها پل جاده ای است که در لیوبلیانا، پایتخت اسلوونی واقع شده است.این در آغاز قرن بیستم ساخته شد، زمانی که لیوبلیانا بخشی از سلطنت اتریش-مجارستان بود. به عنوان یکی از بهترین نمونه های پل های بتنی تقویت شده و سبک استقرار وین، پل امروز به عنوان یک بنای فنی محافظت می شود. این پل به عنوان بخشی از یک مجتمع گسترده تر شهری شهر در حین اداره شهردار ایوان هبریار ساخته شد.  این یک پل قدیمی بلوط به نام پل بچرز که در سال ۱۸۱۹ ساخته شد و آسیب دیده توسط یک زلزله شدید در سال ۱۸۹۵ جایگزین شد.  به دلایل اقتصادی، مقامات شهرداری تصمیم به تامین مالی ساخت بتن مسلح پل جدید به جای یک سنگ گرانتر و کمتر مدرن را دادند. با ارزانترین تور اروپا به زیباترین پل این کشور سفر کرده و این پل را ببینید.