سفر به دانمارک با تور اروپا

درباره ی کشور دانمارک

دانمارک به طور رسمی پادشاهی دانمارک یک کشور  در شمال اروپا و یک کشور مستقل است. پادشاهی دانمارک همچنین شامل دو کشور مستقل تشکیل دهنده در اقیانوس اطلس شمالی: جزایر فارو و گرینلند است. دانمارک به طور صحیح از شبه جزیره یوتلند و مجمع الجزایرتشکیل شده است که بزرگترین آنها جزیره زین، فین و جزیره یوتلاندی شمالی است. جزایرآن دارای صخره ای، زمین های زراعی و سواحل شنی، ارتفاع کم و آب و هوای معتدل می باشد. دانمارک دارای مساحت ۴۲،۹۲۴ کیلومتر مربع (۱۶۷۳۳۷ مایل مربع) است. کل مساحت شامل جزایر گرینلند و جزایر فارو ، جمعیت ۵٫۷۸ میلیون نفر (از سال ۲۰۱۸) است. که می توانید با تور اروپا به این کشور با مشخصات ذکر شده دیدن کنید.

 

سفر به دانمارک با تور اروپا

لیستی از بهترین شهر های دانمارک

کپنهاگ

لیستی از بهترین شهرهای دانمارک در کپنهاگ است. این شهر ، که در سال ۱۱۶۷ تاسیس شده است، پایتخت دانمارک است و تبدیل به یک دیگ بخار از کافه های دنج، معماری شگفت انگیز و تاریخ جالبی دارد. بندر طولانی کپنهاگ در اریسوند، وسیله نقلیه گسترده ای با وسعت ۱۰ مایل است که دانمارک را از سوئد جدا می کند. به نظر این آبراه، به تنهایی، شهر را متوقف می کند.

ارهوس

ارهوس یک شهر جذاب با تاریخ طولانی است. بندر اصلی دانمارک،ارهوس است که ارهوس نقطه ای عالی برای پیدا کردن برخی از تازه ترین غذاهای دریایی در جهان است. شما اراسموس در ساحل شرقی جاتلند، شبه جزیره غربی دانمارک، در حدود سه ساعت درایو از کپنهاگ پیدا خواهید کرد، اما شما همچنین می توانید از طریق اتوبوس، قایق یا هواپیما به پایتخت دانمارک سفر کنید.

آلبورگ

آلبورگ یکی از شهرهای کوچک دانمارکی است که به سمت گردشگری نرفته است و به همین دلیل جذابیت قدیمی آن یک دانشگاه عجیب و غریب است. آلبورگ که تاریخ آن تا ۷۰۰ سال قبل از میلاد است، میزبان بزرگترین کارناوال در شمال اروپا است و همچنین شهر شمالی ترین شهر این لیست است. دوربین خود را برای گرفتن عکس از دریای شمال دریایی که به دانمارک به خوبی شناخته شده است از زمان وایکینگها و بسیاری از کشور شمال اروپا است.

که می توانید با تور  ارزان اروپا روشا گشت سفر کنید و از این شهر های جذاب دانمارک دیدن کنید.