سفر به شهر شگفت انگیز و ناشناخته فرانسه را تور روشاگشت تجربه کنید!!

در این مطلب قصد دارم یکی از شهرهای فرانسه که عده ی کمی از اسم آن را شنیده اند را به شما معرفی کنم تا با تور روشاگشت به این شهر رویایی و زیبا سفر کنید و از دیدن آن لذت ببرید.

کولمار ، فرانسه

 

سفر به شهر شگفت انگیز و ناشناخته فرانسه

کولمار شهر بسیار زیبایی است که احساس غیر واقعی بودن را به فرد القا میکند. خیابانهای سنگ فرشی که به کانال گل رز ختم میشوند، آسمان آبی، خانه های چوبی بی نظیر قدیمی و پلهای کوچک روی کانال همه و همه نشانی از قدمت این شهر دارند که به قرن ۱۴ باز میگردد.

ساختمان هایی با سبک قدیمی آلمانی و پنجره هایی با کرکره های سبک فرانسوی به زیبایی تصویر خیالی این شهر بیش از بیش می افزایند.

ممکن است حتی یک لحظه از یاد ببرید که در فرانسه هستید، اما مردم محلی فرانسوی صحبت میکنند و نانواییها پر از شیرینیها و شکلاتها فرانسوی هستند.

بهار بهترین موقعیت برای بهره‌مندی از اولین تابشهای خورشید در کولمار است و سالهاست که در کولمار جشنی به مناسبت آن برگزار میکنند.

میدانهای شهر با سبد گلهای رنگارنگ احاطه میشوند و دانش آموزان خانه‌های کوچک را تزئین میکنند.

در میدانهای سمبلیک کولمار، دو بازار فصلی برپا میشود که ۷۰ غرفه‌دار با اشیای سنتی عید پاک و دیگر محصولات بهاری انتظار شما را میکشند. رویداد دیدنی دیگر در این شهر، کریسمس است که همه جا مانند قصه‌های پریان دکور میشود.

نماهای تاریخی با تزئینات نورانی کریسمس، جذابیت سحرآمیز به دست می‌آورند و چراغها میراث شهر را بهتر نمایان میکنند که فضایی رویایی را تداعی میکند.
در حین پیاده روی در خیابانها حس میکنید که پا در صفحات یک کتاب تخیلی نهاده اید.

مردم محلی که به خانه های جذاب خود افتخار میکنند، برای تزئین آن ها از گلدانها، کرکره های رنگارنگ، چراغهای فرفورژه و حتی دکوراسیونهای عجیب و غریب استفاده میکنند.

زیباترین جای این شهر که “ونیز کوچک” نامیده میشود، یک کانال کوتاه اما فوق العاده زیبا است. قایق سواری به مدت ۳۰ دقیقه در این کانال یاد آور خاطرات رویایی ونیز میشود.

برای سفر به شهر شگفت انگیز و ناشناخته فرانسه میتوانید با بهترین و ارزانترین تور اروپا ، روشا گشت سفر کنید. برای رزرو بلیت و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با راه های ارتباطی روشا گشت در ارتباط باشید.