سفر به کشور زیبای هلند با تور اروپا

وقتی اسم هلند به میان می آید همه این کشور را به یک کشور آرام و صلح طلب و با هوای پاکیزه اش می شناسند.

و هر کس آرزوی یک بار به رفتن در این کشور را دارند و دوست دارند که از این هوای پاکش استفاده کنند و با دوچرخه از خیابان های آمستردام دیدن کنند و لذت ببرند همه ی این موارد را میتوانید با مسافرت با تور اروپا تجربه کنید و از سفرتان لذت ببرید.

درباره ی هلند شهر زیبایی ها

 

هلند، کشوری با تاریخی غنی، شهر های قدیمی، خیابان‌ های سنگ‌ فرش و کانال‌ های آب است. مزارع زیبا و وسیع، آسیاب‌ های بادی مشهور و حتی سواحل زیبا، بخش‌ های دیگری از دیدنی‌ های هلند هستند.

بسیاری از گردشگران در سفر به هلند تنها از آمستردام دیدن میکنند و برای مدت کوتاهی در این کشور میمانند. با این کار، بسیاری از زیبایی‌ های این کشور را از دست میدهند. برای  بازدید از بهترین جاذبه های این کشور سرسبز باید چند روز وقت بگذارید و میتوانید برای دیدن از همه ی جاذبه های گردشگری هلند با تور اروپا سفر کنید و لحظات رویایی برای خود رقم بزنید.

بهترین زمان برای سفر به هلند

هلند، آب ‌وهوای معتدلی دارد. تابستانهای ملایم و زمستانهای نسبتا سرد، از ویژگیهای آب‌ و‌ هوای هلند است. اگر میخواهید از باغهای لاله دیدن کنید، بهترین زمان برای سفر به این کشور از اواسط مارس تا اواسط ماه مه است. در مجموع، هر چه به سمت جنوب این کشور بروید، آب‌وهوا گرم‌تر میشود.

یکی دیگر از ویژگی های کشور زیبای هلند

در قلب شهر میتوانید از تماشای حیات وحش و جلوه‌ های طبیعت لذت ببرید. باغ گیاه‌شناسی (Hortus Botanicus) ، یکی از قدیمی‌ترین باغ‌ های گیاه‌شناسی دنیا است.  موزه‌ی فوق‌العاده‌ی (Natura Artis Magistra)  در این باغ وحش میتوانید حیواناتی از سراسر دنیا را ببینید. در عین حال در گوشه و کنار باغ وحش، بنا های قدیمی و خانه‌ های تاریخی هم وجود دارد. این باغ وحش، بخشهای متفاوتی دارد که دیدن آن یکی از واجبات به حساب می آید مخصوصا بخش پروانه ها و افلاک نماها.

برای سفر به کشور زیبای هلند و آمستردام میتوانید با دریافت ویزای شینگن به واسطه ی روشا گشت لحظات خوش و پر از رضایت را برای خود رقم بزنید.

مطالب مرتبط:

همه چیز درباره ویزای مولتی کانادا

چهار کشور دیدنی در قاره اروپا

همه چیز درباره ویزای شینگن هلند

شما را به دیدن یک ویدیوی جذاب از هلند دعوت می کنم :