تور اروپا فرصت مناسبی برای سفر بین کشورهاست. یکی از بهترین مسیرها برای گذراندن تور اروپا مسیر رود دانوب است. رود دانوب با گذر از چند کشور یکی جذاب ترین دیدنی های قاره ی اروپاست. در این نوشته سعی داریم نحوه ی رفتن از نورنبرگ آلمان به وین اتریش را در مسیر رود دانوب برای شما عزیزان شرح دهیم.

سفر شما با یکی از ورودی های رودخانه ی دانوب آغاز می شود.
در نورنبرگ، Lebkuchen یا شیرینی زنجبیلی معروف را امتحان کنید. یکی از جذابیت های سفر و به خصوص تور اروپا چشیدن طعم های مختلف است. بنابراین امتحان کردن خوراکی های محلی را فراموش نکنید.
سپس در رگنسبورگ یکی از شهرهای مهم قرون وسطایی اروپا توقف کنید. در این شهر می توانید با گذر از پل سنگی قدیمی قرن 21 به کلیسای سنت پیتر برسید. مشاهده ی تاریخ یکی از مهمترین بخش های تور اروپا است.
در پاساو نگاهی به تلاقی رودخانه های “این”، “ایلز” و دانوب بیندازید. تماشای سرازیر شدن این رودخانه ها قطعا تماشایی خواهد بود. طبیعت نیز مانند موارد قبلی که اشاره شد یکی از بخش های مهم تور اروپاست و رودخانه ها از جذابترین بخش های طبیعت هستند.
فرهنگ و تاریخ در لینز فوق العاده متنوع است. در سمت مخالف رود دانوب می توانید از شاهکارهای معماری قرن نوزدهم و بیستم در موزه ی هنری شیشه ای و فولادی لنتوس بازدید کنید.
خب مسیر شما کامل شد! حالا به وین رسیده اید.

سفر بین کشورها در تور اروپا، از نورنبرگ به وین

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: