سفر به جمهوری چک با تور اروپا

پاراگوئه ، جمهوری چک

هر کس به جمهوری چک سفر می کند باید از پاراگوئه شروع کنید ، زیرا فرهنگ چک و زیباترین شهر جمهوری چک به حساب می آید ، همچنین فرهنگ تاریخی جمهوری چک و قرون وسطی ، تاریخ پانصد ساله جمهوری چک را به شما نشان می دهد که می توانید با تور اروپا به دیدن این شهر بسیار زیبا سفر کرده و دیدن کنید.

 

سفر به جمهوری چک با تور اروپا

پاراگوئه ، پل چارلز

این پل بسیار زیبا است و شما می توانید با رفتن به آن شاهد غروب زیبای خورشید ، و سحرگاه باشید  که بیشتر مردم این پل را مقدس می شمارند و همچنین یکی از جذاب ترین جاهای پاراگوئه به حساب می آید. که می توانید با ارزانترین تور اروپا به این منطقه ی زیبا و دیدنی سفر کنید.

بوهمیا

یکی از زیباترین گوشه های جمهوری چک شرق بوهمیا است که دارای تپه های سنگی بلند ، پل های طبیعی ستون های بلند ،دارای قلعه های قدیمی بسیار زیبا و دارای مسیر پیاده روی بسیار زیبا که شما راحت می توانید به دیدن قلعه های قدیمی و تپه های سنگی بروید و از این مسیر لذت ببرید ، و از سراسر کشور اروپا به راحتی به این منطقه دسترسی دارند و این منطقه یکی از جذابترین جاذبه های گردشگری جمهوری چک می باشد. که شما می توانید با غنیمت شماردن وقت با تور اروپا سفر کنید.

قلعه پاراگوئه

برای اکثر مسافران نقطه ی کانونی و جذاب جمهوری چک ، قلعه ی پاراگوئه است. این قلعه تاریخ و قدمت ۱۰۰۰ ساله دارد و همچنین در این قلعه جشن های بزرگی برگزار می شود از جمله جشن قهرمانانه ی شوالیه ها ، این قلعه امروزه تحت تاثیر تغییرات چشمگیری در سبک معماری قرار گرفته است و می توان شاهد تغییرات دیوار های این قلعه بود .این قلعه به نوعی بسیار ارزشمند و بسیار تاریخی است که نقطه ی بازدید جمهوری چک شناخته شده است که  می توانید با تور اروپا از این جاذبه های گردشگری دیدن کنید.

راه های ارتباط با تور اروپا روشا گشت: