گردشگری در منچستر با بهترین تور اروپا

منچستر به عنوان مرکز تجاری و فرهنگی، مرکز جشنواره هنر، رسانه ها و آموزش عالی است. همراه با سالفورد و هشت شهرداری دیگر، شهر منچستر بزرگ را تشکیل می دهد که در حال حاضر حدود سه میلیون نفر  در منچستر سیتی زندگی می کنند.که میتوانید با رفتن با تور اروپا به این شهر دیدن کنید.

همانند لیورپول، منچستر با معرفی طرح هایی مانند پروژه کاستفیلد، با مجموعه ی موزه ی آن در لیورپول جاده، به نوعی رنسانس بوده است. گسترش خدمات تفریحی و ورزشی شهر نیز باعث افزایش درخواست گردشگران شده است که می توانید با تور اروپا به دیدن مکان های زیبای این شهر بروید.

نمونه های قابل توجه آن عبارتند از اپرا عالی خانه، با فهرستی از نمایش های تئاتر و موسیقی، هیجان انگیز، طولانی ترین و وسیع ترین شیب اسکی در داخل بریتانیا است. همچنین برای مشتریان با طیف گسترده ای از فرصت های  خرید از خرده فروشی ها،  و همچنین مغازه های بسیاری در خیابان کینگ ، خیابان بالتون ارکید مواجه می شوید که می توانید با  مقرون به صرفه ترین تور اروپا  به دیدن این مغازه ها و خرده فروشی ها رفته و دیدن کنید.

سفر به کتابخانه جان رایلندز با تور اروپا

به کتابخانه جان رایلندز خوش آمدید، یکی از بهترین مجموعه های  کتاب جهان از کتاب ها و نسخه های نادر است. کتابخانه جان رایلندز بخشی از دانشگاه منچستر است. که می توانید در روز یکشنبه و دوشنبه به دیدن این کتابخانه جهانی با تور اروپا بروید.

درباره استادیوم اتیهاد

با تور اروپا به خانه باشگاه فوتبال منچستر سیتی بروید و میراث را از طریق یادداشت های منحصر به فرد و نمایش های تعاملی کاوش کنید، بزرگترین لحظات را به یاد بیاورید و کشف آنچه که باشگاه امروزه را ساخته است.

نگاهی به دیدگاه اتیهاد، دیدن از منطقه صندلی تونل باشگاه و بازدید از یکی از مناطق مهمان نوازی فوق العاده باشگاه، میتوانید صندلی خود را در اتاق مطبوعات، و از طریق چشم خود، احساسات پشت میز نشتن در اتاق  مطبوعات با بهترین تور اروپا را تجربه کنید. به اتاق گرم کردن بازیکنان بروید. قبل از رفتن به تونل، در صندلی بازیکن مورد علاقه خود بنشینید. در زمین استادیوم ایستاده و رکورد ۵۵۰۰۰ هوادار را با تور اروپا  تجربه کنید.