سفر پاییزی با بهترین تور اروپا را تجربه کنید!!

سفر پاییزی با بهترین تور اروپا میتواند تجربیات منحصر به فردی برای شما به ارمغان بیاورد.

پاییز فصلی رنگارنگ است ، با وجود این که برگها در پاییز به روی زمین میریزند اما از زیبایی این فصل کم نمیشود و همین برگها به نوعی آثار هنری این فصل زیبا هستند. همه ما پاییز جایی که در آن زندگی می کنیم را دوست داریم و فکر میکنیم هیچ جای دیگر به زیبایی این نقاط وجود ندارند. حتما این گونه است چرا که چهره پاییز در هر منطقه منحصر به فرد است.

اگر دوست دارید بدانید به غیر از منطقه ای که شما در آن زندگی میکنید در کجای این دنیا میتوانید پاییزی رویایی ببینید با تور اروپا  روشا گشت همراه باشید تا سفری به یاد ماندنی داشته باشید .

آمستردام،  هلند

 

سفر پاییزی با بهترین تور اروپا

نام آمستردام بسیاری را یاد خیابان های سنگ فرش و کانالهای آب و دوچرخه سواری می اندازد. اما در این فصل میتوانید جنگلهایی را ببینید که از رنگ سبز به زرد و نارنجی تبدیل شده اند ، رنگ هایی گرم در فصلی سرد. با وجود اینکه ممکن است عصرها در این شهر بسیار سردتان بشود اما مناظر فصل پاییز این شهر را هیچ جای دیگر نخواهید دید. در ضمن ، شکلات داغ و پای سیب از جمله محبوبترین خوردنیها برای گرم شدن در یک عصر سرد در آمستردام است. زیبایی پاییز در آمستردام در اواسط ماه نوامبر نمایان می شود که میتوانید با تور اروپا سفر کنید.

دره لوار ، فرانسه

 

سفر پاییزی با بهترین تور اروپا

دره‌ی لوآر یا لوار (Loire) در مرکز فرانسه مناظری بسیار زیبا داشته و پوشیده از باغ‌های سرسبز، تاکستان‌ها و کاخهای دیدنی است. رود لوار با طول ۱۰۱۲ کیلومتر نیز طولانی ترین رود فرانسه است که در میراث جهانی یونسکو ثبت شده و از میان این دره میگذرد. درختان و گیاهان سرسبز این دره در فصل پاییز به رنگ زرد و نارنجی در آمده و تبدیل به یکی از زیبا ترین مکانهای فرانسه میشود.

برای سفر پاییزی با بهترین تور اروپا میتوانید با روشاگشت سفر کنید تا بهترین لحظات را برای خود و دوستانتان رقم بزنید.

بهترین ها لیاقت شما است ، زیباترین لحظات را با بهترین انتخابها برای خود رقم بزنید.