شرایط اخذ ویزای مولتی کانادا چیست؟

اگر تا بحال به دنبال اخذ ویزای کانادا بوده باشید حتما با اصطلاح ویزای مولتی کانادا (ویزای مولتیپل کانادا) یا ویزای ۵ ساله کانادا برخورد کرده اید.

اما اینکه این شرایط اخذ ویزای مولتی کانادا چیست و چگونه ویزای مولتی کانادا را اخذ کنید را در متن مطالعه نمایید.

برای ورود به کشور کانادا ، نخستین گام عملی اقدام برای اخذ ویزا است. اگر شما خواهان سفر به کانادا در هر موردی هستید اولین گام برای ورود به این کشور اخذ ویزای کانادا است. در حال حاضر و بر اساس قوانین اداره مهاجرت کانادا، تمامی ویزا های توریستی این کشور برای اتباعات ایرانی بشکل ویزای مولتیپل (Multiple-entry) است.

ویزایی که با نامهای زیادی مانند ویزای ۵ ساله کانادا و یا ویزای مولتی کانادا شناخته می شود و صد در صد به گش شما هم خورده است.

چگونه ویزای مولتی کانادا را اخذ کنیم؟

هنگام تقاضای ویزای مسافرتی ، بجای ویزای تک ورودی Single-entry تقاضای ویزای مولتی کانادا را تقاضا بدهید و امیدوار باشید افسر مهاجرت در آن روز با درخواست شما موافقت کند. اگر با روشاگشت برای اخذ ویزای مولتی کانادا اقدام نمایید به راحتی میتوانید بدون نگرانی اینکه افسر مهاجرت موافقت کند یا خیر ویزای مولتی کانادا در دستان شما باشید.

یک نکته جالبی وجود دارد که اگر شما درخواست ویزای تک ورودی را بدهید به سرعت مورد قبول واقع می شود و ویزا برای شما صادر می شود و در نامه ای که به دست شما میرسد ذکر می شود که اگر برای ویزای مولتی کانادا هم تقاضا نمایید موافقت می شود و شما میتوانید ویزای مولتی کانادا را هم داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای مولتی کانادا :

*گذرنامه

* اصل فرم دعوت نامه (طبق آخرین ویرایش سال میلادی)

*تکمیل فرم مشخصات فردی (پس از عقد قرار داد از دفتر تهران دریافت گردد و با دقت تکمیل گردد)

*عکس زمینه سفید کاملا از رو به رو

*عکسها نباید اسکن و روتوش شده باشند

* شناسنامه

*مدرک شغلی (طبق نمونه مورد تایید سفارت)

برای اخذ ویزای مولتی کانادا میتوانید به راحتی با روشا گشت در ارتباط باشید تا به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای ویزای مولتی کانادا در دستانتان باشد و به راحتی به کانادا سفر کنید و از سفر به کانادا لذت ببرید.

همچنین میتوانید ویزای شینگن کشورهای مختلف مانند کشور اسپانیا ، ایتالیا ، هلند و … را بدون هیچ دردسری دریافت کنید.