آشتایی با شرایط مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

افراد زیادی در مورد پناهندگی در ایتالیا از ما سوالاتی می پرسند. مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگیراه بسیار اشتباهی است و معمولا توام با مشکلات زیادی است. لذا این راه مهاجرت به ایتالیا اصلا توصیه نمی شود. سالانه بسیاری از افراد در مسیر مهاجرت به ایتالیا در دریا و یا مسیرهای زمینی از بین می روند.

روشاگشت توصیه می کند که اشتباه نکنید! راه های بسیار مناسبی برای مهاجرت به ایتالیا وجود دارد. برای اقامت در ایتالیا راه های زیادی فراهم است که قانونی هستند و هنر وکلا و کارشناسان در اینست که شما را در این راه هدایت کنند.

مهاجرت به ایتالیا و اخذ تابعیت از طریق ازدواج

بر اساس نظام حقوق بین الملل خصوصی در اکثر کشورهای جهان پذیرفته شده که در صورت ازدواج فی مابین زوجین شخص میتواند در راستای اخذ تابعیتاقدام نمایند. بدیهی است اطلاعات حقوقی در خصوص ازدواج وشروط ضمن عقد ازدواج و پیرو آن اخذ اقامت و تابعیت ایتالیا از طریق ازدواجدارای پیچیدگی ها و اصول حقوقی خود می باشد.

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

از راه های مهاجرت به ایتالیا می توان به طریق سرمایه گذاری در ایتالیااشاره کرد. با وجود اینکه در عصر حاضر بسیاری از این پرونده ها با مشکلاتی نظیر کلاهبرداری های خرد و کلان مواجه است، ولی باز موضوع سرمایه گذاری در ایتالیا از دیدگاه بعضی از متقاضیان از بهترین راه های مهاجرت به ایتالیااست. در هر صورت اگر شما قصدسرمایه گذاری در ایتالیا را دارید نیاز است بدانید راه های اصلی آن در واقع از طریق ثبت شرکت در ایتالیا است.بطور کلی مشکلاتی در مورد ثبت شرکت در ایتالیا وجود دارد که اگر نمی خواهید روی سرمایه ی خود ریسک کنید و می خواهید با اطمینان در این راه قدم بر دارید به شما پیشنهاد می کنیم راه های امنتر ثبت شرکت در اروپا را تجربه کنید.

برای خرید تور ایتالیا ، روشاگشت بهترین انتخاب شما خواهد بود !

مهاجرت به ایتالیا از طریق کار

از راه های مهاجرت کاری ایتالیااین است که به عنوان دانشجو وارد کشور ایتالیا شویم وبه علت اینکه در طول تحصیل اجازه کار داریم میتوانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را درخواست کنیم یا صبر کنیم که پس از اتمام تحصیل از کارفرما در کشور ایتالیا درخواست کار کنیم ،این راه از جمله راه های مناسبیست که پس از ورود به کشور ایتالیا فرد چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است مهلت دارد تا شغل مد نظر خود را بیابد و آن را تا بعد از فارغ التحصیلی خود ادامه دهد تا وقتی که بتواند بوسیله ی این شغل اقامت کاری ایتالیارا اخذ نموده و بعد از پرداخت مالیات به مدت ۳تا۴سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید.

مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل در دانشگاه های ایتالیا

چرا بهترین راه مهاجرت به ایتالیا، راه تحصیل در این کشور معرفی می گردد؟ پاسخ این سوال می تواند توجه به این نکته باشدکه تقریبا همه ی متقاضیان مهاجرت به ایتالیا حداقل دیپلم تحصیلی را دارند، و هم چنین ایتالیا از مقطع دیپلم به بالا برای تقریبا اکثر رشته های تحصیلی ظرفیت ارائه ی پذیرش را دارد. در حال حاضر شرایط بسیار خوبی جهت مهاجرت تحصیلی به ایتالیا فراهم شده است که همه متقاضیان می توانند از آن استفاده کنند تا در کوتاهترین زمان، راه مهاجرت به ایتالیا طی شود.

برای خرید انواع تور اروپا و آشنایی با شرایط اخد انواع ویزاهای شینگن و مولتی روشاگشت همراه شما خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:
ایتالیا گردی با روشاگشت
همه چیز درباره سفر هلند