شهری که هرگز نمی خوابد نیس

شهر نیس یکی از شهر های دیدنی فرانسه است که جاذبه های فراوانی در آن دیده میشود .شهری توریستی ، تاریخی ، فرهنگی و محل تحقیق و اختراع و بازرگانی بوده که به عنوان میزبان بین المللی شناخته شده است.اراک ایران مطابق شهر نیس در فرانسه طراحی شد که این ایده توسط گروهی که از طرف ناپلئون به ایران آمده بودند پایه گذاری شد.
قدمت نیس به ۳۵۰ سال قبل از میلاد بر میگردد . نیس دوران زیادی را به خود دیده است که که به خاطر صبر و تحملش اسم برازنده ای را به آن داده اند.
نیس به دلیل موقعیت جغرافیایی اش ، دارای زمستانی ملایم ، تابستانی با روزهای بلند و آفتابی ،بهاری زیبا و منحصر به فرد و پاییزی رنگارنگ و بارانی که یک مقصد پرطرفدار در  تور اروپا می باشد به جرات میتوان گفت یکی از زیباترین شهرها برای گردشگران می باشد .
یکی دیگر از ویژگی های شهر نیس زندگی شبانه آن است . کلوپ های شبانه و تفریحاتی که در طول روز برای گردشگران وجود دارد در تمام شب هم پا برجا بوده و گردشگران میتوانند از آن استفاده کنند . اگر قصد سفر به شهر نیس را دارید با تور اروپا روشاگشت سفر خوشی را تجربه خواهید کرد.

اگر شما هم از آن دسته افراد شیفته ی مکان های تاریخی و بی نظیر هستید کافیست با روشاگشت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را برای انتخاب تور اروپا و سفر به فرانسه راهنمایی کنند .

شهری که هرگز نمی خوابد نیس

راه های ارتباطی ما: