شهر رویایی و جذاب ونیز در ایتالیا 😍

معروفترین پل در ونیز

 

شهر رویایی ونیز در ایتالیا

شاید یکی از معروف ترین  معماری ونیز ایتالیا ، پل آیس در مرکز شهر در نزدیکی پایتخت سان مارکو واقع شده است.  امروزه این پل بسیار دلگرم کننده است و هر ساله میلیون ها نفر آن را برای دیدن طراحی زیبای آن به دیدن این پل زیبا سفر می کنند حتی شما می توانید با تور اروپا می توانید با قایق هایی که در آن جا وجود دارد به قایق سواری بروید و از دیدن پل از هر طرف لذت ببرید.

گتوی ونیز

 

شهر رویایی ونیز در ایتالیا

شهر گتوی در ونیز 

بازدید از ناحیه یهودی در ونیز یکی از مهمترین مواردی است که بازدیدکنندگان در این شهر انجام می دهند. این اولین محله یهودی نشین جهان بود (در واقع گوتی گوتو از ایتالیایی است) که در سال 1516 تأسیس شد، زمانی که جمهوری ونیزی یهودیان را به این منطقه از شهر محدود کرد. امروزه در این منطقه، یهودیان متمایز در این منطقه با کنیسه های متعدد، رستوران های یهودی، نانوایی های خوشمزه و موزه وجود دارند که این منطقه منبع جذاب فرهنگ و تاریخ است. با تور اروپا به این محل بروید او از محل یهودی نشین ها دیدن کنید.

ریالتو جذابترین بازار ایتالیا

شهر رویایی ونیز در ایتالیا

از غذاهای بازارهای Rialto  (ریالتو) با تور اروپا لذت ببرید، جایی که تازه ترین غذا در همه روزه به فروش می رسد، معمولا به رستوران های منطقه ای که در آن جا وجود دارد غذاهای بسیار خوشمزه ای در حال پخت و فروش است که شما می توانید با تور ازوپا به خوردن این غذاهای بروید و لذت ببرید. غذاهای دریایی در ونیز بسیار طرفدار دارد و محبوب ترین غذاها به حساب می آيد. این بازار ونیز محلی است برای فروش لباس های کلاسیک ایتالیایی مانند کالاهای چرمی (به ویژه کفش و کیف های دستی) ، که در مغازه های مختلف در سراسر شهر و به خصوص در این بازار بزرگ در دسترس است.

با تور ایتالیا به دیدن این مکان های جذاب در ایتالیا بروید و اوقات خوش را در کنار خانواده و دوستانتان بگذرانید.

از طریق روشاگشت میتوانید ویزای شینگن اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه ، هلند ، پرتغال و .. را فوری بگیرید. و همچنین برای اطلاع از تورهای نوروزی 98 کافیست تور مورد نظر را از موارد زیر انتخاب کنید و هرچه زودتر برای سفر اقدام کنید:

۴ شب ۵ روز هلند

 ⭐۴ شب ۵ روز ایتالیا

⭐۴ شب ۵ روز فرانسه

⭐ ۳ شب رم ۳ شب برلین

⭐ ۴ شب و ۵ روز اسپانیا

⭐ ۴ شب و ۵ روز پرتغال

موارد بیشتر …