کلمار ، فرانسه

شهر کلمار در فرانسه به عنوان زیباترین شهر اروپایی شناخته میشود. این شهر کوچک رنگارنگ و فضاهای قدیمی آن، ما را دقیقا به یاد داستان های افسانه ای می اندازد. این شهری به قدری زیبا و شگفت انگیز است که انگار شما در رویای رنگارنگ خود قدم میزنید و بسیار هیجان انگیز  و باور نکردنی است.

برای سفر به شگفت انگیزترین شهر های اروپا با بهترین تور اروپا و ارزانترین تور سفر کنید.

 

کلمار ، فرانسه

 

کلمار ، فرانسه

انسی ، فرانسه

انسی با طبیعت خیال انگیز، خیابان های سنگ فرش قدیمی مرکز شهر ، هیچ چیزی دست کم از یک داستان افسانه ای ندارد.

کانال های آبی که در این شهر وجود دارد به قدری تمیز و شفاف است که شما را برای یک آب تنی میطلبد. آب این دریاچه به این دلیل تمیز است چون مستقیما از آب شدن یخچال های قطبی تشکیل شده. آب این دریاچه به عنوان تمیز ترین آب شناخته شده است.

این شهر افسانه ای، تفریحات گوناگونی را در تمام فصول در اختیار گردشگران قرار می دهد، و این تفریحات شامل شنا، قایقرانی، اسکی روی آب، دوچرخه سواری و کوهنوردی اشاره کرد.

 

انسی ، فرانسه

 

انسی ، فرانسه

پوزیتانو ، ایتالیا

‏خانه های رنگارنگ این شهر به گونه ای کنار صخره قرار گرفته اند که گویی از آن به وجود آمده اند. همه چیز در این بهشت ساحلی از مناظر نفس گیر و بوی اقیانوس گرفته تا مردم محلی، سبک زندگی و غذاهای تازه و خوشمزه شما را تحت تاثیر جاذبه های این مکان شگفت انگیز قرار می دهد.

برای سفر به شگفت انگیزترین شهر های اروپا میتوانید با ارزانترین تور اروپا ، روشا گشت سفر کنید و بهترین لحظات را برای خود و خانواده ی خود رقم بزنید.

 

پوزیتانو ، ایتالیا پوزیتانو ، ایتالیا