شگفت انگیز ترین و باورنکردنی ترین شهر های اسپانیا را بشناسید!

میتوان از اسپانیا بدلیل داشتن مردم میهمان نواز و خونگرم، مناظر زیبا و برنامه های شب زنده داری سرگرم کننده بعنوان یکی از محبوب ترین کشورهای دنیا نام برد. شهرهای بزرگ بارسلونا و مادرید تنها گوشه ای کوچک از زیبایی های این کشور را به تصویر میکشند،  در این مطلب شگفت انگیز ترین شهر های اسپانیا که در طول سفرتان با تور اسپانیا میتوانید از آن ها بازدید کنید معرفی می شود تا با اخذ ویزای شینگن اسپانیا فوری به این شهر های سفر کنید.

شهر زیبای لِکِیتیو (Lekeitio)

منطقه باسک کانتری (Basque country) بدلیل داشتن مردمی مهربان، غذاهای خوشمزه و مناظری خیره کننده قلبتان را به تسخیر خود در می آورد. مناطقی مانند سن سباستین، بیلبائو و (Vittoria) بسیار ارزشمندند و بازدید از آن ها به هیچ وجه نباید فراموش گردد.

حتما در طول سفرتان برای یک بار هم که شده از لِکِیتیو دیدن نمایید. دهکده ماهیگیری کوچک با ارائه مقاصد لذت بخش امروزی از کلیسای گوتیگ تا سواحل خیره کننده و بارها و غذاهای وسوسه انگیز. البته شهرهای باسک کوچکی در منطقه وجود دارد که بازدید از آن ها بشدت توصیه میشود.

فریگیلیانا (Frigiliana)

 

 

این شهر با خیابان های باریک و بسیار تمیز در جنوب اسپانیا قراردارد و دارای شرایط آب و هوایی مطمئن در طول سال میباشد. شهری زیبا که جذابیتش در طول ماه های سرد زمستان چند برابر خواهد شد.

در اسپانیا به فریگیلیانا شهر سفید نیز گفته میشود، شهری که موفق به کسب عنوان زیباترین و جذاب ترین مکان کشور شده است، شهری هنری و مناسب برای انجام گالری هوپ (یک رسم افسانه ای مربوط به شهر کلمبوس). در این مکان تعداد زیادی رستوران و بارهای روی پشت بام برای لذت بردن از صرف برترین تاپاس ها نیز یافت میشود.

دو نمونه از شگفت انگیز ترین شهر های اسپانیا ذکر شد ، که میتوانید برای سفر به اسپانیا و بازدید از شهر های شگفت انگیز بیشتر اسپانیا با تور اسپانیا سفر کنید.

بهترین تور اسپانیا برای سفر روشاگشت است که میتوانید برای داشتن بهترین سفر برگزینید.