به یک دهکده ماهیگیری قدیمی و عالی خوش آمدید.

 

سفر با تور اروپا به لوانزو ایتالیا و لذت بردن از غذاهای دریایی

لوانزو،کوچکترین جزیره از جزیره‌های Aegadian، در غرب سیسیل قرار داشته و مسافران تور ایتالیا را با آب‌های فیروزه‌ای و فوق‌العاده شفافش شگفتزده می‌کند. با داشتن تنها ۵٫۸۲ کیلومتر مربع مساحت، لوانزو (Levanzo) به غیر از طبیعت زیبا و دست‌نخورده‌اش جاذبه زیادی ندارد. بندر شلوغ‌ترین منطقه جزیره است و به ندرت اتومبیل یا وسیله نقلیه ی دیگری در جزیره می‌بینید.

 

لوانزو ایتالیا و غذاهای دریایی

لوانزو ایتالیا و غذاهای دریایی

غذاهای خوشمزه و تازه دریایی، بازدید از نقاشی‌های چند هزار ساله در غارها، مناظر زیبا و فراموش‌نشدنی و لذت بردن از مکانی آرام و دوست‌داشتنی، بهانه‌ای برای نرفتن به این جزیره رویایی باقی نمی‌گذارند. همان طور که از منطقه مدیترانه انتظار می‌رود، آب و هوای این جزیره نیز در تمام طول سال معتدل و مطلوب است و در نتیجه بهترین زمان برای رفتن به تور ایتالیا و بازدید از این جزیره زمانی است که نیاز به یک استراحت حسابی داشتید. می‌توانید به راحتی با قایق از جزیره‌های همسایه به Levanzo برسید. Levanzo تنها ۵ و ۱۵ دقیقه از Favignana و Trapani فاصله دارد.

 

لوانزو ایتالیا و غذاهای دریایی

با این که Levanzo جزیره کوچکی است، اما نادرترین میراث تاریخی جهان را در خود جای داده است: Grotta del Genovese غاری است با نقاشی‌هایی باستانی که قدمتشان به ۵ تا ۶ هزار سال قبل بر می‌گردد. مسافران تور ایتالیا عاشق امتحان کردن غذاهای تازه دریایی در رستوران‌های محلی این جزیره و تماشای مناظر زیبای دریای مدیترانه هستند. دیگر فعالیت‌هایی که می‌توانند تجربه شما از این جزیره زیبا را تکمیل کنند، غواصی، تورهای ماهیگیری، پیاده‌روی و شنا در آبهای شفاف دریا هستند که میتوانید با بهترین تور اروپا به این جزیره سفر کنید و از غذاهای لذیذ دریایی و قایق سواری در دریاهای آن لذت ببرید.

برای لذت بردن از جاذبه های دیدنی دیگر اروپا میتوانید با تور اروپا سفر کنید و مطالب دیگری را مطالعه کنید :

اخذ ویزای شینگن ایتالیا 

راهنمای سفر به ایتالیا

سفر به جاذبه های ونیز