با تور اروپا فرنچ ریویرا فرانسه را تجربه کنید.

تور اروپا سفرهای متفاوتی از جمله فرنچ ریویرا که در فرانسه قرار دارد را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد.

منطقه ساحلی فرنچ ریویرا در فرانسه در اواخر قرن ۱۸ این منطقه تفریحگاه زمستانی قشر مرفه بریتانیایی بود.

با آمدن خط راه آهن به مکانی عالی برای تعطیلات بریتانیاییها، روسها و دیگر اشراف زاده ها مثل ملکه ویکتوریا، و پادشاه ادوارد تبدیل شد.

در نیمه اول قرن بیستم هم هنرمندان و نویسندگانی همچون پابلو پیکاسو، هنری ماتیس، ادیت وارتون، سامرست موه، و اولدوسهاکسلی به اینجا می آمدند.

 

فرنچ ریویرا فرانسه
 

ریویرا Riviera

خط ساحلی فرانسه ریویرا در ساحل فرانسه در دریای مدیترانه واقع شده است، فرانسه ریویرا تفریحگاهی برای گردشگران تور اروپا  بی شمار ثروتمند و معروف است.

اگر چه ریویرا برای زرق و برق سن-تروپه، موناکو و یا جشنواره فیلم کن معروف است، اما بسیاری دیگر از دیگر مقصدهای کمتر شناخته شده از جمله روستاهای Eze ، Saint-Paul de Vence و عطاریهای گرس را دارد.
ریویرای فرانسه در غرب اروپا بین کوههای آلپ و مدیترانه شما را شگفت زده خواهد کرد.

از طریق سفر با تور اروپا به جزایر لرین در این منطقه داشته باشید و یا از سواحل شنی ماندلیو بازدی کنید. در اینجا ۱۳ پارک بزرگ و خیره کننده وجود دارد که میتوانید در آن به پیاده روی، اسب سواری و دوچرخه سواری ، کوهنوردی و غواصی بپردازید.
«فرنچ ریویرا» ، ناحیه ساحلی فرانسه و ایتالیا در کناره های دریای مدیترانه است که به دلیل زیبایی و شکوه، از شهرت والایی در دنیا برخوردار است.

اگر شانس سفر با تور اروپا به این مکان دوست داشتنی را پیدا کردید، از این شش مکان دیدنی غافل نشوید.

«کَسِل هیل» در «نیس» (La Colline du Chateau (Castle Hill, Nice، فرانسه اگر به «کوته دآسو»  با تور اروپا سفر  میکنید، توصیه میکنیم قبل از هر جای دیگری، اولین توقفتان در «نیس»، با چشم اندازهای زیبایش به سواحل دریای مدیترانه باشد.

برای تماشای آنچه انقدر تعریفش را میکنند به «کسل هیل» صعود کنید و زمانی که به قله رسیدید از تماشای چشم اندازهای وسیع به « Baie des Anges»، «Old Town»، ساحل «Nice»، و از آثار متنوع و جذاب معماری، و بقایای دیوارهای فروریخته قلعه روی تپه ها لذت ببرید.