فستیوال های آتش و یخ در تور اروپا

 

جشن های قاره ی اروپا، مخصوصا جشنواره های آتش و یخ ، بسیار جالب هستند. با انتخاب تور اروپا در زمان مناسب میتوان در فستیوال های آتش و یخ در اروپا شرکت کرد. هر جشنواره با بقيه متفاوت است اما همه آنها باعث ساختن لحظه های خوب برای شما می شوند. از ایسلند تا مالت و هرجایی مابین آن ها جشنواره های اروپا پر از رنگ و پر از انرژی هرساله برگزار می شوند. در ادامه برخی از بهترین جشنواره های آتش و یخ را در اروپا به شما معرفی می کنیم. با انتخاب تور اروپا می توانید شاهد این جشنواره های منحصر به فرد باشید.

 

جشن برف و یخ بلژیک

جشنواره برف و یخ بلژیک یک سرزمین عجایب زمستانی واقعی است. هنرمندان مجسمه ساز با ایجاد مجسمه های یخ موجب حیرت بازدیدکنندگان می شوند. بچه ها از سرسره های یخی لذت می برند. و اجراهای زنده موجب شور و شعف حاضرین میشود. اگر تور اروپا را در فصل مناسب انتخاب کنید میتوانید شاهد جشنواره ی برف و یخ در بلژیک باشید.

 

فستیوال های آتش و یخ در تور اروپا

جشنواره آتش بازی مالت

 

جشنواره آتش بازی مالت شامل سه روز آتش بازی، غذا و سرگرمی است. همه اینها در سال ۲۰۰۴ برای ادای احترام به عضویت مالت در اتحادیه اروپا شکل گرفت.

 

فستیوال های آتش و یخ در تور اروپا

جشن تابستانی در پرتغال

جشنواره Atlântico  در طی ۴، چهار شنبه در ماه جولای به طور کامل اجرا می شود. مجموعه ای از نمایش های آتش بازی که در کنار موزیک زنده اجرا می شود روزهای منحصر به فردی را برای تماشاگران و به ویژه توریست ها ایجاد می کند. اگر قصد انتخاب تور اروپا و سفر به پرتغال را دارید پیشنهاد می کنیم این جشنواره را از دست ندهید.

 

فستیوال های آتش و یخ در تور اروپا (2)

آتش بازی در ایسلند

یکی از بزرگترین نمایش های آتش بازی در اروپا در ۱۵ سال گذشته در ایسلند بوده است. رنگ های پر جنب و جوش آتش بازی نه تنها آسمان شب را روشن می کنند، بلکه با بازتاب در آب های آرام در طول نمایش آتش بازی در موجب ایجاد صحنه های خارق العاده می شوند.

 

فستیوال های آتش و یخ در تور اروپا (3)

 

راه های ارتباطی ما: