اگر از زندگیتان به خاطر یکنواختی خسته شده اید در زندگی کمی پس انداز دارید و قصد مسافرت کرده اید  .ما به شما  بازدید از شهر فلورانس ایتالیا را با تور اروپا روشاگشت پیشنهاد میکنیم .

 

فلورانس , خاستگاه رنسانس ایتالیایی

فلورانس یکی از زیباترین شهرهای تاریخی جهان و پر جمعیت ترین شهرهای ایتالیا می باشد که دارای آثار باستانی بسیار زیبایی می باشد . با قدم زدن در کوچه پس کوچه های فلورانس این احساس به شما دست می دهد که به گذشته سفر کرده اید این به خاطر بافت قدیمی آن است .
علاوه بر زیبایی های فراوان فلورانس  غذاهای بسیار خوشمزه ای در رستوران های آن وجود دارد . گردشگران زیادی که هر ساله قصد سفر به آن شهر را میکنند نشانگر این موضوع است که زیبایی های که میتوانند در فلورانس ایتالیا بیابند در هیچ جایی دیگر موجود نیست .

 

فلورانس , خاستگاه رنسانس ایتالیایی

فلورانس آب و هوای معتدلی دارد . در تابستان آب و هوای گرم و مرطوب  و در زمستان هوای آن سرد بوده که سردی آن طولانی نیست . درهر حال بیشتر مردم دو فصل زیبایی پاییز و بهار را برای مسافرت به فلورانس انتخاب میکنند .

فلورانس , خاستگاه رنسانس ایتالیایی

گردشگران در فلورانس یکی از شگفت انگیزترین معماریها را میتواند شاهد باشند که در هیچ جایی دنیا دیده نمیشود . یکی از این آثار تاریخی فلورانس صومعه معروف دومو است که جزء بزرگترین و زیباترین عمارت های ایتالیا به شمار می آید .

فلورانس , خاستگاه رنسانس ایتالیایی (6)

میدان میکل آنژ که در بالای تپه مشرف به شهر قرار دارد و با قرار گرفتن بر آن میتوان تمام فلورانس را زیر پا مشاهده کرد و از زیبایی های آن لذت برد .

با تور اروپا روشاگشت سفر به یاد ماندنی را تجربه کنید .

راه های ارتباط  با روشا گشت: