مختصراتی از قیمت اخذ ویزای مولتی کانادا

ویزای مولتی کانادا نوعی از ویزای کانادا است که به دارنده ویزا این اجازه را میدهد که به دفعات از طریق کلیه مرزها و در زمانهای مختلف و بدون واریز دوباره هزینه ویزای مولتی کانادا به کانادا تردد کند.
ویزای مولتی کانادا یا ویزای طولانی مدت چندگانه: در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین ویزاها به شمار میرود.

هرینه ها و قیمت اخذ ویزای مولتی کانادا

هزینه های اخذ ویزای کانادا به دو صورت تفکیک شده است. بخشی از هزینه های ویزای کانادا مربوط به هزینه هایی است که به سفارت کانادا برای تهیه مدارک و دعوتنامه و ….. میپردازید. این هزینه ها تقریبا ثابت است ولی ممکن است در بعضی موارد نیز تغییراتی در هزینه ها ایجاد شود. بخش دیگر هزینه ها، مربوط به شرکت و موسسه ای است که شما، برای دریافت ویزای کانادا به آن مراجعه کرده و باراهنمایی و مشاوره دادن به افراد متقاضی، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزا را از جانب شما انجام میدهد. در صورت سپردن پروسه پیچیده اخذ ویزای کانادا به یک شرکت حرفه ای و تخصصی و باتجربه، صرفه جویی بسیار زیادی در وقت و هزینه های خود خواهید نمود و همچنین احتمال ریجکت شدن خود را به حداقل میرسانید.

هزینه ویزای کانادا ، به فاکتورهای مختلفی وابسته است. اضافه کردن دعوت نامه، برنامه سفری، ارائه رزرو بلیط و واچر هتل و همچنین وقت انگشت نگاری شامل هزینه های مختلفی هستند.
هزینه ویزای کانادا تقریبا ، ۱۰۰۰ هزار دلار آمریکا میباشد. ۳۰۰ دلار آن به عنوان پیش پرداخت و برای هزینه های دعوت نامه رسمی و پرداخت هزینه بررسی مدارک و انگشت نگاری دریافت میشود. ۷۰۰ دلار از این مبلغ، پس از آن که ویزای کانادا برای شما صادر شد دریافت میشود.
هزینه ویزای کانادا به دلار آمریکا دریافت میشود،چون پرداخت هزینه ، باکارت پایه دلار آمریکا انجام میپذیرد و درصد خطای پرداختی را مقدار قابل توجهی کاهش میدهد.

برای اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با روشاگشت تماس بگیرید: