پاریس دارای باغ ها و فضاهای سبز بسیاری می باشد که به همین دلیل گردشگران زیادی را هر ساله به خود جذب می کند. به دلیل این فضای زیبا  است که  پاریس را در شمار شهرهای سر سبز دنیا قرار دارد . با تور اروپای روشاگشت از تمام این زیبای ها لذت برده و از اماکن زیبای پاریس دیدن فرمایید .

لذت بردن از باغ لوکزامبورگ با تور اروپا
باغ لوگزامبورگ دومین پارک عمومی پاریس بوده که در قرن ۱۷ سنگ بنای ساخت آن گذاشته و در قرن ۱۹به شکل امروزی بازسازی شده است و حدود ۵۰ هکتار وسعت دارد .
این باغ دارای یک حوض بزرک در وسط می باشد که این حوض بزرگ به وسیله دو تراس احاطه شده است .  فضای بیرونی این باغ راهی پیچ در پیچ و نامنظم دارد . در طول تراس های باشکوه این باغ مجسمه مردان و زنان بزرگ وجود دارد .

لذت بردن از باغ لوکزامبورگ با تور اروپا
در گوشه گوشه این پارک درختان سرسبز زیبا قرار دارد. بوی عطر گلهای موجود در این باغ شادابی خاصی را به انسان میدهد. با قدم زدن در این باغ زیبا میتوانید در مرکز پارک رو به روی کاخ لوگزامبورگ بیشتر خطوط هندسی که متعلق به سبک فرانسویها است مشاهده کنید . قسمت های دیگر پارک به تقلید از سبک انگلیسی ها می باشد .
در این باغ درختان میوه مانند سیب وجود دارد، که زنبورهای عسل نزدیک به این درختان از قرن ۱۹ به تولید عسل می پردازند .
در جای جای این باغ صندلی های زیادی را برای استراحت توریست ها قرار داده اند تا افراد بتوانند از آرامش باغ به نحو احسن لذت ببرند .

لذت بردن از باغ لوکزامبورگ با تور اروپا
حیف میشود که از این فضای زیبا لذت نبرید با تور اروپای روشاگشت به پاریس سفر کرده از این باغ حتماً دیدن کنید .

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: