لذت دو چندان بازدید از اماکن تفریحی قبرس با تور اروپا

کوریون

جاذبه های فروانی در قبرس وجود دارد و کوریون باستان گل سر سبد آنها است. موقعیتی که کوریون در صخره های ساحلی دارد در هیچ جایی دیگر قابل دست یابی نیست . مکانی بزرگ و معروف که مشهورترین بخش آن تئاتر و مجالسی است که در آنجا برگزار میشود.

 

روستای کاکوپتریا

بر اساس افسانه های قدیمی صخره ای بزرگ در این روستا وجود دارد که باعث مرگ دو جوان شده است. برخلاف نامش که به معنای صخره شیطان است، مردمانی مهربان و مهمان نواز باعث شهرت بیشتر این روستا شده است. خیابان های روستای کاکوپتریا پیچ در پیچ بوده و با گلهای زیبا مزین شده است. خانه های سنگی این روستا از زیبایی خاصی برخوردار بوده که جذابیت خاصی به آنجا می دهند.

 

لذت دو چندان بازدید از اماکن قبرس با تور اروپا

ساحل نیسی

یکی از اماکن زیبای قبرس ساحل نیسی است، در تابستان جمیعت آن چند برابر میشود. معروفیت این ساحل به دلیل عمق کم آب است که  این مکان را به جایگاهی برای تفریح خانوادگی تبدیل کرده است.

 

لذت دو چندان بازدید از اماکن قبرس با تور اروپا

روستای لوفو

روستاهای لوفو یکی از مناظر دیدنی در قبرس است و مکان مناسبی برای ریلکسشن می باشد. جمعیت این روستا به ۱۲۰ نفر میرسد . این روستا به خاطر خانه های زیبا و مناظر خیره کننده مشهور شده است .

 

لذت دو چندان بازدید از اماکن قبرس با تور اروپا (5)

گیرنه

یکی از زیباترین شهرهای قبرس است که در تابستان با فوج عظیمی از جمیعت مواجه میشود. این شهر با گذشت سالیان طولانی هنوز مانند دوران قبل به شکل بندر باقی مانده است. با رفتن به این اسکله میتوانید در کنار ساحل پا بر روی پا انداخته و از زیبایی های بی نظیر آن لذت ببرید.

 

یکی از مزایای سفر با تور اروپا این بوده که میتوانید از اماکن دیدنی مورد علاقه خود بازدید کنید .

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: