اروپایی ها قبل از هواپیماها، قطارها و اتومبیل ها با پای پیاده به اماکن مذهبی معروف سفر میکردند. امروزه بسیاری از گردشگران در مسیرهای مذهبی اروپا قرار می گیرند تا معنویت خود را کشف کنند، ماجراجویی حماسی را تجربه کنند و درباره فرهنگ اروپا بیشتر بدانند. مهم نیست که انگیزه آنها چیست . مهم سفر کردن است و باید در انتخاب یک تور مناسب برای سفر دقت کرده تا از سفر خود لذت ببرید . برای سفر شما بهترین انتخاب تور اروپای روشاگشت خواهد بود .

ماجراجویی در اروپا با بازدید از زیارتگاه ها

با مسیرهای مختلف در سراسر اروپا از نقاط شروع در سوئیس، پرتغال و فرانسه، هر مسیر به کلیسای جامع سانتیاگو د کامپوستلا، اسپانیا می رسید، که در آن گفته می شود که بقایای سنت جیمز رسول به خاک سپرده شده است. این که آیا شما دوچرخه سواری می کنید، سوار اسب یا پیاده روی می شوید، به پاسپورت زائر به نام اعتبار نیاز دارید. در ایستگاه های مختلف، شما می توانید گذرنامه خود را امضا کنید، که ثابت می کند  شما یک زائر واقعی هستید و می توانید گواهینامه خود را در پایان سفر دریافت کنید. برخی از زائران مسیر خود را به Finisterre ادامه می دهند که به معنای “پایان زمین” است که در  پایان سفر  کفش ها و لباس های خود را در کامینو دفن میکنند

ماجراجویی در اروپا با بازدید از زیارتگاه ها

برای یک زیارت کوتاه، صعود تا کراگ پاتریک در ایرلند را تجربه کنید و  ببینید که کجا سنت پاتریک روزه گرفت و دعا کرد و این کلیسا در قله کوه به نام “ریک” نامگذاری شده است که در آن هر ساله در روز یکشنبه، زائران به  قله صعود می کنند.

ماجراجویی در اروپا با بازدید از زیارتگاه ها

یکی دیگر از زیارت های محبوب در لیتوانی وجود دارد، جایی که بازدید کنندگان روحانی از نزدیک و دور به سمت قله هیل کراس حرکت می کنند. یک قطعه واقعاً  منحصر به فردی است که با هزاران هزار صلیب پر شده است.

 

ماجراجویی در اروپا با بازدید از زیارتگاه ها

با تور اروپای روشاگشت سفری به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید.

به اماکن مورد علاقه خود با تور اروپای روشا گشت سفر کنید .

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: