مادرید مهم ترین مرکز فرهنگی ، سیاسی اسپانیا بوده که دارای جذابیت های تاریخی زیبایی می باشد که در میان این همه جذابیت میتوان به میدان ها و ساختمان های زیبایی آن اشاره کرد که با تور اروپای روشاگشت بهترین فرصت برای دیدن از این آثار تاریخی زیبا است .
این شهر به دلیل این که از سطح دریا بسیار بالاتر است دارای آب و هوای معتدل در زمستان و تابستان می باشد .
علت جذب توریست در مادرید به دلیل میراث فرهنگی زیبا و یگانه اش ، شب های پر زرق و برق ،موزه های بی نظیرش ،رستوران هاو کافه های همیشه بیدارش و …می باشد .

از آثار بی نظیر مادرید میتوان به این موارد اشاره کرد : پارک بازنشستگی : از زیباترین پارک های مادرید بوده که نام دیگر آن پارک رتیرو است که دریاچه زیبایی دراین پارک وجود داشته که بر زیبایی آن افزوده است .

 

مادرید و شب های رویای آن

میدان بزرگ پلازا ماریو که یکی از بزرگترین میدانهای اسپانیا با طراحی متقارن است .

مادرید و شب های رویای آن

دروازه خورشید :نام این دروازه بر گرفته از علامت خورشیدی است که بر روی دروازه قدیمی شهر می باشد و این مکان به عنوان نقطه صفر می باشد که اندازه گیری همه نقاط از این مکان شروع میشود .

مادرید و شب های رویای آن

میدان سیبلس :در وسط این میدان مجسمه ای از الهه سیبلس قرار دارد که توسط ونتو رودریگز ساخته شده است .

مادرید و شب های رویای آن

موزه پرادو :این موزه در سال ۱۸۱۹ ساخته شده و در سال ۱۸۶۸ به عنوان موزه مورد استفاده قرار گرفت که مملو از آثار متنوع نقاشی و , طراحی و مجسمه سازی و … می باشد .
روشاگشت پاسخگوی تمامی سوالات شما در ارتباط با تور اروپا و سفر به اسپانیا است. کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

راه های ارتباطی ما: