محبوبترین کشور برای سفر ،  وقتی که تمامی شرایط را در نظر میگیرید بهترین گزینه جایی جز اسپانیا نیست. که با بهترین تور اسپانیا میتوانید سفر کنید و دلایل این که اسپانیا بهترین مقصد گردشگری جهان است را در ادامه خواهیم گفت.

👈سفر به اسپانیا ارزان است

شاید در ماه های ارزش یورو در مقابل دیگر ارزها کمی افزایش یافته باشد (که هزینه گردشگران خارجی را افزایش می دهد) اما اسپانیا هنوز هم بهترین مقصد گردشگری برای مسافرت در تمام طول سال است. برای مثال، بر اساس گزارش های رسمی، شهر های مایورکا، لانزاروته، منورکا و کاستا دل سول ارزانترین شهرهای اسپانیا برای مسافرت در دوران تعطیلات بشمار می آیند. در ماه آوریل گذشته شهر کاستا دل سول بعنوان سومین مقصد گردشگری ارزان در اروپا انتخاب شد، در حالی که تنها هزینه سفر به آلگارو و سانی بیچ در بلغارستان هزینه کم تری نسبت به این شهر اسپانیای در پی داشت.

بیشتر بخوانید : چرا گردشگران عاشق اسپانیا هستند ؟ ،نکات اخذ ویزای شینگن اسپانیا

👈خورشید همواره در اسپانیا می تابد

در اسپانیا باران میبارد اما این کشور همواره آفتابی ترین کشور اروپا بوده است. برای مثال در سواحل مدیترانه در بیش از ۳۰۰ روز سال هوا کاملاً آفتابی است و تنها روزهای غیرآفتابی سال محدود به ماه های زمستان و تابستان هستند که میتوانید با تور اسپانیا سفر کنید و از این هوای دلپذیر اسپانیا لذت ببرید.

👈 اسپانیا شهرهایی بسیار دیدنی دارد

بارسلونا، مادرید، والنسیا، سویا و مالاگا همه جزو زیبا ترین و محبوبترین شهرهای اسپانیا و اروپا هستند که هر آنچه از یک مقصد گردشگری بخواهید در خود دارند؛ از شکوه تاریخی و فرهنگی مادرید، پایتخت اسپانیا، گرفته تا فضای مدرن و کاتالونیایی بارسلونا که گزینه های متفاوتی را در اختیار گردشگران خارجی قرار میدهند.

👈غول های فرهنگی اسپانیا بی شمارند

در سفر به اسپانیا با چهره های شاخص هنری و فرهنگی این کشور و جهان مانند سالوادور دالی، نقاش شهیر سبک سوررئالیسم (موزه ای به نام او در زادگاهش فیگورس ساخته شده که دیدنی است)؛ آنتونی گائودی، معمار سرشناس (که کلیسای جامع ناتمامش هنوز در شهر بارسلونا و چندین سازه زیبای دیگر هنوز موجود هستند) و پابلو پیکاسو، نقاش نابغه اسپانیایی (که موزه او در زادگاهش، مالاگا بیش از ۳۰۰ اثر زیبا از او و دیگر هنرمندان را در خود دارد) از نمایی نزدیک با تور اسپانیا آشنا خواهید شد.

برای سفر به اسپانیا میتوانید با بهترین تور اسپانیا سفر کنید و از جذابیت های ویژه اسپانیا دیدن کنید و اوقات خوبی را بگذرانید برای رزرو تور اسپانیا میتوانید با روشاگشت در ارتباط باشید.